Бійці армії Ізраїлю свідомо вбивають палестинських підлітків, — Al Jazeera

СВІТ
12.06.2021, 11:37
Бійці армії Ізраїлю свідомо вбивають палестинських підлітків, — Al Jazeera
Фото: Al Arabiya

Неповнолітнє арабське населення Західного берегу річки Йордан стало розмінною монетою у війні Ізраїлю проти Палестини за землі.

Про це йдеться у спеціальному репортажі, підготовленого та оприлюдненого журналістами видання "Al Jazeera".

Днями на території між містом Наблус і селищем Бейта під час протесту палестинців проти ізраїльської окупації вояки ЦАХАЛу вбили 15-річного Могаммеда Хамаєля.

Міжнародний гуманітарний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця вже відзвітував, що хлопець помер у наслідок пострілу з автоматичної зброї, а не від тисняви під час конфронтації, як зазначають офіційні особи Ізраїлю.

«За нашими відомостями, всього лише за останній місяць протестів у селі Бейта ізраїльськими збройними силами було вбито 3 підлітків, ще 9 — зазнали травм різної тяжкості. Палестинська молодь, незгодна з окупацією своєї батьківщини, виступає нового незаконного ізраїльського форпосту, який нещодавно встановили реліґійні юдеї-поселенці на горі Сабейг. Ізраїльські війська систематично обстрілюють демонстрантів забороненими снарядами, додатково застосовуючи сльозогінний газ», — поінформувало міністерство охорони здоров'я Палестини.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що єменські повстанці-хусити заявили про викриття на підконтрольній собі території ізраїльської шпигунської мережі.

Вбитий ізраїльтянами 15-річний Могаммед Хамаєль
Вбитий ізраїльтянами 15-річний Могаммед Хамаєль
Читайте також:
Анкара не збирається терпіти терористичну загрозу, а тому вимагає від Москви та Вашинґтона виконати свої зобов'язання щодо Сирії.
12 січня, 08:26
10-річний воєнний конфлікт на території Ємену вкрай негативно позначився на природному ландшафті та екології цілого регіону.
04 січня, 07:59
Лідер палестинського народу Магмуд Аббас провів робочу зустріч із заступником державного секретаря США Єелом Лембертом.
22.12.2021, 14:00
Законний уряд Ємену занепокоєний безпорадністю міжнародної спільноти перед хуситами, яким усіляко допомагає Іран.
30.11.2021, 14:25
Вихідці з Юдиного коліна продовжують утискати права і свободи непокірних палестинців, зокрема й сфері релігії.
29.11.2021, 09:44
Турецький вертоліт в останній момент ухилився від ПТУРу
22.11.2021, 16:19