Бійці армії Ізраїлю свідомо вбивають палестинських підлітків, — Al Jazeera

СВІТ
12 червня, 11:37
Бійці армії Ізраїлю свідомо вбивають палестинських підлітків, — Al Jazeera
Фото: Al Arabiya

Неповнолітнє арабське населення Західного берегу річки Йордан стало розмінною монетою у війні Ізраїлю проти Палестини за землі.

Про це йдеться у спеціальному репортажі, підготовленого та оприлюдненого журналістами видання "Al Jazeera".

Днями на території між містом Наблус і селищем Бейта під час протесту палестинців проти ізраїльської окупації вояки ЦАХАЛу вбили 15-річного Могаммеда Хамаєля.

Міжнародний гуманітарний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця вже відзвітував, що хлопець помер у наслідок пострілу з автоматичної зброї, а не від тисняви під час конфронтації, як зазначають офіційні особи Ізраїлю.

«За нашими відомостями, всього лише за останній місяць протестів у селі Бейта ізраїльськими збройними силами було вбито 3 підлітків, ще 9 — зазнали травм різної тяжкості. Палестинська молодь, незгодна з окупацією своєї батьківщини, виступає нового незаконного ізраїльського форпосту, який нещодавно встановили реліґійні юдеї-поселенці на горі Сабейг. Ізраїльські війська систематично обстрілюють демонстрантів забороненими снарядами, додатково застосовуючи сльозогінний газ», — поінформувало міністерство охорони здоров'я Палестини.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що єменські повстанці-хусити заявили про викриття на підконтрольній собі території ізраїльської шпигунської мережі.

Вбитий ізраїльтянами 15-річний Могаммед Хамаєль
Вбитий ізраїльтянами 15-річний Могаммед Хамаєль
вибір редакції
Читайте також:
Багаторічна громадянська війна на території Ємену має всі шанси завершитися за сценаріями, написаними у Тегерані.
07:59
У Палестині відбулися траурні заходи до 6 річниці з дня убивства ізраїльськими військовослужбовцями школярки Хаділь аль-Гашламон.
24 вересня, 10:26
Давно померлі чекісти та ґестапівці, які горять у Пеклі, могли б пишатися своїми ідейними послідовниками з Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).
16 вересня, 12:46
Представники єзидського етносу не можуть повернутися у власні домівки через діяльність незаконних збройних формувань.
05 серпня, 10:35
На території провінцій Хузестан, Ілам, Лурестан і Ісфаґан тривають масові арешти невдоволених режимом аятол громадян, серед них є жінки.
29 липня, 09:44