Ізраїльські спецслужби влаштували диверсію на ядерному об'єкті в Ірані

СВІТ
11 квітня, 20:23
Ізраїльські спецслужби влаштували диверсію на ядерному об'єкті в Ірані
Фото: Al Arabia

Для досягнення мети політики цієї карликової держави ні з чим не рахуються.

Євреї взяли відповідальність на себе за аварію на ядерному об'єкті в Ірані, при цьому хитромудро посилаючись на "дані західних спецслужб".

Про це повідомляється в мережі Твіттер.

Нагадаємо, про аварію в розподільній електромережі, що сталася на атомному об'єкті в іранському місті Натанзі, сьогодні, 11 квітня, повідомив телеканал Al Arabia.

За інформацією речника Організації з атомної енергії Ірану Бехруза Камальванді, інцидент стався вранці 11 квітня на об'єкті зі збагачення урану "Шахід Ахмаді Рошан".

Він також вказав, що в результаті аварії ніхто не постраждав і не відбулося забруднення навколишнього середовища. 

Хоча поінформовані оглядачі припускають, що викид шкідливих речовин міг відбутися. Хай там як, очевидно інше – Ізраїль не цікавлять можливі наслідки від забруднення на чужих територіях – як от шкода для здоров'я людей чи екології. Політики цієї карликової держави ні з чим не рахуються в досягненні мети.

В цей час Іраном ведеться розслідування для з'ясування причин надзвичайної ситуації, їх підсумки будуть оприлюднені пізніше.

вибір редакції
Читайте також:
Армія Турецької республіки готується атакувати загони квазідержавного утворення сирійських курдів Рожава, яке підтримується США.
16 жовтня, 18:17
У турецькому місті Ван затримали 8 осіб, причетних до системної шпигунської роботи на спеціальні служби Ісламської Республіки Іран.
16 жовтня, 12:23
У таборах аль-Гол і Родж для сімей колишніх бойовиків ІДІЛ перебувають 40 тисяч дітей; їхнє життя на межі через голод, виснаження і хвороби.
01 жовтня, 12:42
Багаторічна громадянська війна на території Ємену має всі шанси завершитися за сценаріями, написаними у Тегерані.
27 вересня, 07:59
У Палестині відбулися траурні заходи до 6 річниці з дня убивства ізраїльськими військовослужбовцями школярки Хаділь аль-Гашламон.
24 вересня, 10:26