Ізраїльські спецслужби влаштували диверсію на ядерному об'єкті в Ірані

СВІТ
11 квітня, 20:23
Ізраїльські спецслужби влаштували диверсію на ядерному об'єкті в Ірані
Фото: Al Arabia

Для досягнення мети політики цієї карликової держави ні з чим не рахуються.

Євреї взяли відповідальність на себе за аварію на ядерному об'єкті в Ірані, при цьому хитромудро посилаючись на "дані західних спецслужб".

Про це повідомляється в мережі Твіттер.

Нагадаємо, про аварію в розподільній електромережі, що сталася на атомному об'єкті в іранському місті Натанзі, сьогодні, 11 квітня, повідомив телеканал Al Arabia.

За інформацією речника Організації з атомної енергії Ірану Бехруза Камальванді, інцидент стався вранці 11 квітня на об'єкті зі збагачення урану "Шахід Ахмаді Рошан".

Він також вказав, що в результаті аварії ніхто не постраждав і не відбулося забруднення навколишнього середовища. 

Хоча поінформовані оглядачі припускають, що викид шкідливих речовин міг відбутися. Хай там як, очевидно інше – Ізраїль не цікавлять можливі наслідки від забруднення на чужих територіях – як от шкода для здоров'я людей чи екології. Політики цієї карликової держави ні з чим не рахуються в досягненні мети.

В цей час Іраном ведеться розслідування для з'ясування причин надзвичайної ситуації, їх підсумки будуть оприлюднені пізніше.

Читайте також:
Наслідний саудівський принц Мугаммад ібн Салман розраховує на підтримку Джозефа Байдена у питанні відновлення відносин з Іраном.
29 квітня, 12:15
Останні тривожні події на Західному березі річки Йордан свідчать про недотримання Ізраїлем прав людини та демократичних свобод.
27 квітня, 10:27
Розрекламована ізраїльська протиповітряна оборона "Залізний купол" не змогла перехопити ракету, випущену з території сусідньої Сирії.
22 квітня, 12:56
Єрусалимський окружний суд почав розгляд справи, порушеної прокуратурою Держави Ізраїль проти чинного прем'єр-міністра.
06 квітня, 10:23
Від початку пандемії COVID-19 не менш як 1,2 мільйона ліванських дітей позбавлені можливості здобувати освіту у навчальних закладах країни.
01 квітня, 10:37
Військова коаліція під проводом Саудівської Аравії відновила нальоти на єменську столицю Сану, зайняту хуситськими бандформуваннями.
22 березня, 09:42