Ізраїль, упокорюючи палестинців, наслідує політику Гітлера і Сталіна

СВІТ
01.12.2020, 08:51
Ізраїль, упокорюючи палестинців, наслідує політику Гітлера і Сталіна
Фото: Reuters

Уряд Беньяміна Нетаньягу взявся за насильницьке виселення арабів-мусульман з Єрусалимського району аш-Шейх Джаррах.

Проти мирних палестинців ізраїльська влада не цурається застосовувати наявні силові засоби, йдеться у матеріалі видання "Al Jazeera".

На тепер відомо, що збройні загони правоохоронців у примусовому порядку готуються вигнати кілька десятків родин із їхніх домівок у Східному Єрусалимі.

«Альтернативного житла для нас ізраїльські окупанти не надали. Це виселення — частина багаторічної та планової політики, яку провадить Нетаньягу. Нам дали 30 днів, аби ми добровільно лишили свої домівки, й це у час пандемії коронавірусу», — прокоментував ситуацію мешканець району аш-Шейх Джаррах палестинець Агмад Гаммад.

Санкцію на виселення зі Східного Єрусалиму арабів-мусульман ще у жовтні поточного року видав місцевий суд.

Окрім передачі своїх будинків єврейським переселенцям, палестинці також мають виплатити їм символічну суму розміром 70 тисяч шекелів (20 тисяч доларів США) для покриття судових витрат.

«Ізраїльська судова система є одним з інструментів окупаційної політики примусового заміщення населення Єрусалиму. Це етнічні чистки проти палестинців, на які в усьому світі закривають очі. Наше повсякденне життя зараз сповнене тривогою, бо ми не знаємо, коли ізраїльська армія прийде і виселить нас. Ізраїль відверто вважає всіх нас терористами, з якими треба боротися будь-якими, бажано насильницькими, методами», — зауважив палестинець Агмад Гаммад.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що влада Пакистану не має наміру налагоджувати будь-які відносини з Ізраїлем, чия державність викликає сумніви.

Палестинці протестують проти ізраїльської окупації Західного берега річки Йордан
Палестинці протестують проти ізраїльської окупації Західного берега річки Йордан
Палестинський спротив ізраїльським силовикам у Східному Єрусалимі
Палестинський спротив ізраїльським силовикам у Східному Єрусалимі
Ізраїль, упокорюючи палестинців, наслідує політику Гітлера і Сталіна_5
Читайте також:
Війна
Російські загарбники методично і цілеспрямовано випалюють міста, аби захопити руїни та відзвітувати перед кремлівським бункерним щуром.
12 травня, 19:54
Світ
Маневри під назвою "Arrow-22" розпочалися у західнофінляндській провінції Сатакунта, куди завітав британський міністр оборони Бен Воллес.
05 травня, 20:23
Війна
Українські діти, які понад 50 діб перебувають у бомбосховищах Маріуполя чекають, коли їх нарешті врятують і вивезуть на "велику землю".
19 квітня, 08:09
Війна
У звільнених селах і містах Київщини та Чернігівщини знаходять небезпечні "подарунки" від російських окупаційно-терористичних сил.
16 квітня, 08:42
Війна
Репортаж із колишньої зони бойових дій, що довго буде просочена кров'ю українців і смердючим запахом русні.
07 квітня, 08:18
Війна
На теренах Сумської області підрозділами Сил оборони України завдано нищівного удару по колоні ворожої техніки.
30 березня, 16:59