Ізраїльські вертухаї зґвалтували 13-річного палестинця у в'язниці

КРИМІНАЛ
06.12.2023, 13:37
Ізраїльські вертухаї зґвалтували 13-річного палестинця у в'язниці

Сіоністи нічим не відрізняються від рашистів. І у тих, і в інших панує дикунська ненависть до сусідів, які не хочуть ставати варварами.

Красномовний доказ виклала неурядова міжнародна Організація з документування утисків проти мусульман (DOAM). Зазначається, що наглядачі зґвалтували 13-річного палестинського хлопця в одній з ізраїльських в'язниць.

Оприлюднена інформація приголомшила настільки, що навіть Державний департамент США порушив вказане питання перед Тель-Авівом. Від прокремлівського режиму українофоба Біньяміна Нетаньягу вимагають, як мінімум, пояснень.

Цілком зрозуміло, що обурені заявами американських ґоїв сіоністи не стали довго чекати й у відповідь напали на офіс благодійної організації «Захист дітей Палестини» (Defence for Palestine Children). Агресивно налаштована юрба вкрала файли та комп'ютери, оголосивши організацію... «терористичним угрупованням»!

Таким робом, сіоністська наволоч просто довела до відома американського уряду причетність своїх представників у зґвалтуванні палестинської малечі. Після цього влада США нічого не зробила, продовжуючи активно підтримувати терор окупантів у Ґазі.

А проте, як раніше вже інформував «Останній Бастіон», головний рабин ЦАХАЛу 66-річний Амід Еял Карім закликав ґвалтувати палестинців. Причому його підтримали інші релігійні та військово-політичні діячі державного утворення Ізраїль.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Воєнний злочин стався цього тижня на позиції «Музей» у районі «Зеніту». Відеодокази вороги поширили у соціальних мережах.
18 лютого, 18:11
Кримінал
Цивільні громадяни України — головна ціль для ворога. Агресор прагне винищити нашу волелюбну націю задля загарбання родючої землі.
07 лютого, 19:01
Кримінал
Цього тижня медіаагенція «Останній Бастіон» виклала факти щодо вивезеного на росію 7-річного Олега. Дитину утримують у Псковській області.
28 січня, 17:10
Війна
Усього в Покровському районі пошкоджено 48 приватних житлових будинків.
06 січня, 19:43
Війна
Не можеш захопити — знищ до основи: типова тактика загарбників, які століттями лізли до нас із Північного Сходу. З московського Залісся.
05 січня, 06:00
Кримінал
Мабуть, не знайдете на Землі більш хижацькі режими за сіоністський та російський. І Тель-Авів, і Москва озброєні спільною метою знищення.
02 січня, 07:09