Головний рабин ЦАХАЛу закликав ґвалтувати палестинців

ВІЙНА
05.12.2023, 08:27
Головний рабин ЦАХАЛу закликав ґвалтувати палестинців
Фото: Reuters

Міністр оборони держави Ізраїль призначив скандального 66-річного Аміда Еяла Каріма духовним наставником армії. Рабин благословляє ґвалт.

Приголомшливі відомості з Тель-Авіва оприлюднив місцевий журналіст незалежного видання Uncaptured News Дан Коен. Він стверджує, що новий головний військовий рабин ЦАХАЛу офіційно дозволяє солдатам здійснювати сексуальні злочини.

На доказ своїх слів Дан Коен виклав кілька газетних статей, в яких цитується Амід Еял Карім, зокрема щодо поводження з палестинцями. В одному з уривків рабин прямо закликав ґвалтувати жінок під час війни, заявивши, що це — «законна позиція з погляду Тори».

150 сіоністських ієрархів юдаїзму з усього Ізраїлю встигли написати публічного листа на підтримку Аміда Еяла Каріма. У документі йдеться про те, що «спроба усунути новопризначеного військового рабина через його законні позиції та Тору завдасть серйозної шкоди всім юдеям Ізраїлю та ЦАХАЛу».

Міністерство оборони та командування Армії оборони Ізраїлю поки ніяк не прокоментували скандальні заяви свого підлеглого. А проте, релігійний фанатик Амід Еял Карім як бригадний генерал уже дає духовні настанови ізраїльським солдатам, які тероризують Ґазу.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, сіоністський режим офіційно визнав: зробить на зачищеній від палестинців північній частині сектору «буферну зону». Противників такого рішення вже вбили.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Замість наведення ладу у громаді чиновники відверто займаються варварською профанацією. І платять за це пересічні жителі Лубен.
12 лютого, 19:21
Світ
Попервах авіаційні та артилерійські удари завдавалися бойовиками ЦАХАЛ по житловій забудові. Тепер настала черга культових споруд.
09 січня, 19:54
Війна
Як і за часів більшовицької навали, Україну спустошують чужинці. Загарбники вивозять усе, що вважають придатним для користування.
24.12.2023, 10:26
Світ
Відповідь на питання коріниться в ідейно-духовній платформі руху "Талібан": це фундаменталізм типу деобанді та войовничий ісламізм.
31.07.2023, 21:10
Опінії
Російський окупаційно-терористичний режим нагнітає ситуацію довкола Енергодара. Але проблема знаходиться далі, в окупованому Армянську.
22.06.2023, 17:43
Кримінал
Неподалік колишньої столиці середньовічної держави ерзян Арзамас (Ерзямас ош) виявили та розграбували тисячолітній могильник.
16.06.2023, 16:00