Ймовірний убивця Зелімхана Хангошвілі міг бути пов’язаним із найманцями з ПВК «Вагнера»

СВІТ
03.09.2019, 06:01

Ймовірний убивця Зелімхана Хангошвілі, що користується іменем Вадима Соколова, міг бути пов’язаним із найманцями з Приватною військовою компанією «Вагнера».

Про це заявив виданню «Більд» Патрік Зенсбург, член парламентського комітету ФРН з контролю за діяльністю спецслужб.

Нагадаємо, що злочин було скоєно в Берліні 23 серпня. Кілер під’їхав до Хангошвілі на велосипеді і вбив його трьома пострілами, два з яких були здійснені в голову.

Хангошвілі брав участь у другій чеченській війні, був польовим командиром, воював на боці Шаміля Басаєва і Аслана Масхадова.

«The Insider», «Bellingcat» і «Der Spiegel» стверджують, що закордонний паспорт імовірного вбивці Хангошвілі не є біометричним і був надрукований 18 липня 2019 року. Він виданий на ім’я Вадима Андрійовича Соколова з датою народження 20 серпня 1970 року. Такої людини немає у жодній базі включно ФМС «Роспаспорт», відзначають розслідувачі.

Читайте також:
Таку інформацію лідер Білорусі озвучив у своєму посланні до народу
вчора, 16:30
Північна Корея продовжує ядерну програму і досягла певних успіхів. Вона вже може володіти боєголовками з ядерним зарядом.
вчора, 14:40
Угоду щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційовану Радою Європи, перевірять на відповідність чинному законодавству Латвії.
вчора, 13:49
Російські десантники нарешті прозріли, побачивши справжню сутність путінського режиму.
03 серпня, 13:06
Іран готовий виплатити компенсації сім'ям загиблих у збитому авіалайнері, але станеться це після завершення розслідування
02 серпня, 19:30
Затримані в Білорусі бойовики кажуть, що вони збиралися полетіти до Туреччини, щоб там "відпочивати й дивитися на Собор Святої Софії"
02 серпня, 14:35