Кадиров і Трамп планують завоювати Україну до кінця 2023 року

ПОЛІТИКА
21.02.2023, 17:00
Кадиров і Трамп планують завоювати Україну до кінця 2023 року
Фото: Останній Бастіон

Ручні пси Кремля один поперед одного виголошують порожні популістські заяви про нібито завершення російської агресивної війни вже цьогоріч.

Найгучнішим із них виявився ніхто інший, як 45-й американський президент-республіканець Дональд Трамп, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Clash Report".

Під час проведення зустрічі з потенційними виборцями на Середньому Заході США попередник Джозефа Байдена пригрозив припинити надання Україні будь-якої допомоги у разі, якщо знову стане господарем Білого дому.

Крім того, Трамп обіцяє "закінчити війну за 24 години", хоча відверто вірить, що кремлівський бункерний щур "сам із цим справиться" до 1 січня 2024 року, адже "російська армія досі сильна і велика".

Схожі заяви днями пролунали й від зрадника чеченського народу – муртада Рамзана Кафірова Кадирова; цей вірнопідданий "путінський піхотинець" пообіцяв не тільки "припинити бойові дії" проти України до кінця грудня 2023 року, а й "розширити кордони РФ далеко на Захід за Дніпро".

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колишній президент США має розумові відхилення та палку любов до всього російського, тому Владімір Путін активно використовує його.

Читайте також:
Політика
Нові подробиці про життя директора «Ісландії» Павла Немерюка.
28 січня, 19:55
Опінії
«Лідер світу, якого підтримує його плем’я», — Наталія Мусійчук резюмувала епоху Зе.
25 січня, 21:27
Політика
Співведучі YouTube-каналу «Ісландія» Володимир Петров та Сергій Іванов отримали бронювання від «структур, наближених до влади».
12 січня, 15:38
Опінії
Міндічі в контрнаступі: як корупціонери намагаються задушити скандал.
25.11.2025, 13:29
Політика
Посланець Бібі Сатаньягу у Києві став найшанованішою особою року. Деякі співгромадяни зі штанів вистрибують, щоби прислужитися сіоністам.
03.06.2025, 19:00
Війна
Окупанти спільно з колаборантами відроджуватимуть «руzzкіє народниє традіціі» в українському Приазов'ї. Тобто там, де їх ніколи не було.
29.05.2025, 12:37