Російська опозиція має двох союзників: ФСБ та... ще раз ФСБ

ПОЛІТИКА
28 січня, 19:26
Російська опозиція має двох союзників: ФСБ та... ще раз ФСБ
Фото: Google

Самі по собі ліберали на кшталт Міхаіла Свєтова чи Максіма Каца – євнухи, які нічого не можуть, тож за першої нагоди присягнуть чекістам.

Таку думку висловив співробітник американської аналітичної організації "Wilson Center" і татарський політичний емігрант Каміль Ґалєєв, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

На власному досвіді спілкування з російською позасистемною опозицією він доводить, що жодного серйозного оновлення режиму, у разі збереження держави РФ в її теперішньому стані, чекати не слід.

«У довгостроковій перспективі у ліберальної опозиції лише два союзники: це ФСБ і... знову таки ФСБ. Самі по собі ці євнухи нічого не можуть, тому за першої ж нагоди побіжать під крило до ґебістів. Якби російська ліберальна опозиція прийшла до влади (це можливо) і навіть утрималася там (ось це вже малоймовірно), вона так само звернеться до совєцько-чекістської асабії у пошуках захисту від внутрішніх ворогів. Пригадайте події 1996-1999 років!

Інакше кажучи, вся російська опозиція (не тільки ліберальна) серйозним чинником змін усе ж таким може бути. Питання не у лібералах, а в тому, скільки ще залишилося до природної смерті асабії нинішньої. Особисто я роблю ставку на те, що небагато. Як навчав Ібн Хальдун, асабія три покоління живе, а четвертому не бувати. Путінська кліка – саме третє», – зазначив Каміль Ґалєєв.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російський антигуманний диктаторський режим не жаліє ні українців, учиняючи геноцид, ні своїх безправних громадян.

Читайте також:
Війна
«Заткнись! Владимир Владимирович, заткнись просто! Молчи лучше»
21 березня, 13:08
Кримінал
Справи у прокремлівського незаконного збройного формування "ДиНиРи" настільки йдуть погано, що щури готуються тікати з корабля.
17 березня, 19:47
Кримінал
Після нещодавніх подій із диверсією у Брянській області кремлівський режим став побоюватися розгортання партизанщини на своїй території.
16 березня, 17:48
Політика
У співробітників державних компаній ресурсної федерації московії почали забирати закордонні паспорти, аби вони не могли втекти з країни.
11 березня, 19:56
Війна
Шалені втрати ворожого "гарматного м'яса" змушують іти на радикальні кроки, зокрема шукати охочих загинути на фронті підлітків.
10 березня, 18:39
Світ
прігожин оголосив про збір в Санкт-Петербурзі мітингу проти соратника путіна губернатора Бєглова
06 березня, 10:05