Кадиров запросив Байдена до Чечні «пошукати разом півнів»

СВІТ
23 вересня, 08:01
Кадиров запросив Байдена до Чечні «пошукати разом півнів»

Представник кремлівської окупаційної адміністрації у Чечні звернувся до 46-го американського президента.

Відповідне повідомлення на адресу Джозефа Байдена Рамзан Кадиров виклав на своєму публічному Telegram-каналі.

Ставленик Владіміра Путіна має намір особисто продемонструвати президентові США, що у Грозному та Чечні у цілому "немає півнів", маючи на увазі ЛҐБТ-спільноту.

«Лідер найпроблемнішої у світі країни, Байден, ні з того ні з сього раптом почав згадувати Чеченську Республіку. Він зробив настільки абсурдну заяву, у відповідь на яку я можу тільки запросити його до нашої республіки, щоби він на власні очі переконався, що у Чечні немає півнів і навіть немає такого слова. Замість них у нас є курячі чоловіки», – написав Кадиров.

Станом на цю мить у Білому домі поки ніяк не прокоментували подібні "запрошення" знахабнілого "піхотинця Путіна", який тільки й уміє, що погрожувати іншим.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", днями Федеральна служба безпеки РФ безпідставно затримала борця за незалежність Сибіру.

вибір редакції
Читайте також:
Невідомий громадянин України вимагав від влади Карлівської громади допомогти йому з отриманням земельної ділянки.
14:03
Коли комунальні та дорожні служби вперто не помічають проблем, на поміч завжди приходить кмітливість згуртованих бідою людей.
30 листопада, 08:09
Спільна новітня розробка корпорації "Ростех" і Дослідно-конструкторського бюро Сухого виявилася картонною імітацією бойового літака.
15 листопада, 14:09
Не шановний "ґаранте" української Конституції, Ваша команда вкотре Вас підставляє. Проведіть, нарешті, кадрові чистки!
03 листопада, 13:39
До одних вона приходить раніше, до інших трохи пізніше...
02 листопада, 17:55
Сформований 4 роки тому правоохоронний орган досудового слідства встиг нагородити власних співробітників ювілейними медалями.
14 жовтня, 08:48