ФСБ затримало борця за незалежність Сибіру

СВІТ
22 вересня, 12:23
Сибірський самостійник Ігор Кузнєцов
Сибірський самостійник Ігор Кузнєцов
Фото: Facebook

У місті Томськ силові структури Кремля провели обшуки та незаконний арешт опозиційного діяча Ігоря Кузнєцова.

Чоловіка, який десятиліттями пропагує серед земляків ідею здобуття Сибіром державної самостійності від Москви, підозрюють у "закликах до непокори чинній владі країни".

Про це інформацій аґенції "Останній Бастіон" повідомив представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов.

Він наголошує, що Ігор Кузнєцов уже перебуває у місцевому СІЗО; суд, порушивши низку законів і статей Конституції РФ, триматиме чоловіка за ґратами до 18 листопада поточного року.

«За моїми даними, Ігоря звинувачують у схилянні мешканців Томська до масових заворушень. Йому інкримінують правопорушення за частиною 1 статті 212 Кримінального кодексу РФ. Це вже не вперше спецслужби Кремля полюють на представників регіоналістських і самостійницьких рухів. За Ігорем ФСБ встановила пильний нагляд у вересні 2019 року, бо він організував у Томську "Сибірський антиімперський марш". Наразі його доля у руках Кремля», – коментує ситуацію Андрєй Романов.

Також представник  руху "Вільний Урал" додає, що до сибірського самостійника Ігоря Кузнєцова не пускають адвокатів і правозахисників; спілкуватися з незаконно ув'язненим чоловіком дозволено тільки родичам.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", репресивна машина Кремля поки надзвичайно сильна і не кожен мешканець РФ хоче підставляти під неї свою голову, але протестні настрої все ж ширяться від Владивостока до Калінінграда.

Борці за свободу Уралу і Сибіру (м. Томськ, осінь 2019 року)
Борці за свободу Уралу і Сибіру (м. Томськ, вересень 2021 року)
вибір редакції
Читайте також:
Білорусь під проводом узурпатора Олександра Лукашенко остаточно перетворилася на гібрид Третього Райху і СССР.
02 жовтня, 18:56
Знущання з ветерана російсько-української війни Олександра Оловаренка
28 вересня, 14:30
Олега Довбиша вже заарештовано. Маховик політичних розправ набирає обертів.
30 серпня, 18:55