ФСБ затримало борця за незалежність Сибіру

СВІТ
22.09.2021, 12:23
Сибірський самостійник Ігор Кузнєцов
Сибірський самостійник Ігор Кузнєцов
Фото: Facebook

У місті Томськ силові структури Кремля провели обшуки та незаконний арешт опозиційного діяча Ігоря Кузнєцова.

Чоловіка, який десятиліттями пропагує серед земляків ідею здобуття Сибіром державної самостійності від Москви, підозрюють у "закликах до непокори чинній владі країни".

Про це інформацій аґенції "Останній Бастіон" повідомив представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов.

Він наголошує, що Ігор Кузнєцов уже перебуває у місцевому СІЗО; суд, порушивши низку законів і статей Конституції РФ, триматиме чоловіка за ґратами до 18 листопада поточного року.

«За моїми даними, Ігоря звинувачують у схилянні мешканців Томська до масових заворушень. Йому інкримінують правопорушення за частиною 1 статті 212 Кримінального кодексу РФ. Це вже не вперше спецслужби Кремля полюють на представників регіоналістських і самостійницьких рухів. За Ігорем ФСБ встановила пильний нагляд у вересні 2019 року, бо він організував у Томську "Сибірський антиімперський марш". Наразі його доля у руках Кремля», – коментує ситуацію Андрєй Романов.

Також представник  руху "Вільний Урал" додає, що до сибірського самостійника Ігоря Кузнєцова не пускають адвокатів і правозахисників; спілкуватися з незаконно ув'язненим чоловіком дозволено тільки родичам.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", репресивна машина Кремля поки надзвичайно сильна і не кожен мешканець РФ хоче підставляти під неї свою голову, але протестні настрої все ж ширяться від Владивостока до Калінінграда.

Борці за свободу Уралу і Сибіру (м. Томськ, осінь 2019 року)
Борці за свободу Уралу і Сибіру (м. Томськ, вересень 2021 року)
Читайте також:
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16 квітня, 19:13
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16 квітня, 07:51
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09 лютого, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14 січня, 13:42
Війна
Щоб узаконити репресії на території тимчасово окупованого Криму кремлівська адміністрація вигадала нову тактику.
15.12.2021, 08:01
Світ
Білорусь під проводом узурпатора Олександра Лукашенко остаточно перетворилася на гібрид Третього Райху і СССР.
02.10.2021, 18:56