Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося

21.01.2023, 15:30
Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося

Російська воєнно-терористична присутність на Півдні України спричинила природне лихо, вирішувати яке будемо десятиліттями після перемоги.

Свідченням екологічних злочинів окупантів є рекордне обміління річки Дніпро, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Запоріжжя.Інфо".

Як з'ясувалося, тепла погода і відсутність опадів сприяють масштабній катастрофі, котра набирає обертів, адже Каховське водосховище щодня втрачає дорогоцінні ресурси.

Станом на цю мить в акваторії Дніпра у межах одного лише Запорізького району загинуло кілька тонн різних (у тому числі червонокнижних – прим. ред.) видів риби, мідій тощо.

За спостереженнями місцевих старожилів, подібного обміління водосховища і його приток не було, щонайменше, 40 років, а загибель мільйонів біоресурсів уже оцінюється мільярдними збитками рибному господарству.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.

Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося_1
Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося_3
Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося_5
вибір редакції
Читайте також:
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36
Полтава
Влітку 1905 року у Полтаві створено приватний освітній заклад 1 розряду. Якісною освітою дівчат стала опікуватися Наталя Старицька.
17 січня, 08:20
Опінії
84 роки тому у прикордонній парохії Суомуссалмі сталася велична битва. Дарма, що серед окупантів були уродженці підсовєцької України.
07 січня, 19:53
Війна
Наші захисники виборюють найголовніше для українського народу — звільнення від загарбників та переможне відновлення миру. Їм не до свят.
04 січня, 12:27
Життя
Підприємці та науковці маленької острівної азійської держави об'єдналися заради спільної мети. Вона полягає у дослідженні світового океану.
03 січня, 14:45