Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося

21 січня, 15:30
Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося

Російська воєнно-терористична присутність на Півдні України спричинила природне лихо, вирішувати яке будемо десятиліттями після перемоги.

Свідченням екологічних злочинів окупантів є рекордне обміління річки Дніпро, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Запоріжжя.Інфо".

Як з'ясувалося, тепла погода і відсутність опадів сприяють масштабній катастрофі, котра набирає обертів, адже Каховське водосховище щодня втрачає дорогоцінні ресурси.

Станом на цю мить в акваторії Дніпра у межах одного лише Запорізького району загинуло кілька тонн різних (у тому числі червонокнижних – прим. ред.) видів риби, мідій тощо.

За спостереженнями місцевих старожилів, подібного обміління водосховища і його приток не було, щонайменше, 40 років, а загибель мільйонів біоресурсів уже оцінюється мільярдними збитками рибному господарству.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.

Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося_1
Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося_3
Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося_5
Читайте також:
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Мистецтво
Наперекір воєнному лихоліттю культурне життя у нашому місті не просто існує, воно квітне й розвивається завдяки ініціативним постатям.
16 березня, 22:00
Війна
За Комбата, за націю, за перемогу!
08 березня, 19:36
Політика
Центральні вулиці волелюбного Тбілісі переповнені протестувальниками, які вже встигли захопити у силовиків трофеї: щити та гумові кийки.
07 березня, 22:46
Війна
За понад рік активних бойових дій на західній околиці окупованого росіянами Донецька від сусідньої Мар'їнки лишилася тільки згадка на мапі.
04 березня, 19:23
Світ
Сталінський окупаційно-терористичний режим знищив найбільше людей у світі, ніж будь-яка інша диктатура, навіть гітлерівська і маоїстська.
27 лютого, 19:14