Каллас закликала до тиску на рф для припинення війни

Верховна представниця ЄС із зовнішньої та безпекової політики закликала до «максимального тиску» на росію.
Верховна представниця Європейського Союзу з зовнішньої і безпекової політики Кая Каллас закликала до «максимального тиску» на росію, щоб вона припинила війну в Україні.
Як передає Reuters, про це вона заявила журналістам, прибувши на зустріч міністрів закордонних справ Європейського Союзу в Люксембурзі.
«Я думаю, що ми повинні чинити тиск, максимальний тиск на росію, щоб дійсно припинити цю війну, тому що для того, щоб хотіти миру, потрібні двоє. Всі, хто хоче, щоб вбивства припинилися, повинні чинити максимальний тиск», - сказала вона.
Також Каллас додала, що вже є забезпечення для двох третин її ініціативи щодо двох мільйонів боєприпасів для України на загальну суму 5 млрд євро, передає «Європейська правда».
«Ми бачимо найсмертоносніші атаки в цій війні. Вбивають цивільних. Вже минув місяць, як Україна погодилася на безумовне припинення вогню, ми не бачимо цього з боку Росії. Очевидно, що нам потрібно більше підтримувати Україну, і я рада бачити, що ми вже маємо дві третини моєї ініціативи щодо боєприпасів. Але, звісно, ми повинні робити більше», - зазначила вона.