Карабах – це Азербайджан, але вірменське лобі у США переконане в іншому

СВІТ
02 липня, 10:37
Карабах – це Азербайджан, але вірменське лобі у США переконане в іншому

Американські політики взялися переглядати підсумки торішньої 44-денної вірменсько-азербайджанської війни за Нагірний Карабах.

Про це свідчить резолюція (публічний білль) під №SCR71-Sca (1R), днями ухвалена Сенатом штату Нью-Джерсі, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Відомо, що з 40 присутніх на черговій сесії свої голоси "за" віддали 35 законотворців, "проти" чи "утримався" – 0, не голосували – 5.

Ухвалена резолюція не тільки офіційно визнає Нагірний Карабах незалежною державою ("Республікою Арцах"), але й також засуджує Туреччину з Азербайджаном "за аґресію, розв'язану проти мирного вірменського населення, підтверджуючи прихильність штату Нью-Джерсі визнати геноцид вірмен".

Представники вірменської діаспори у США й окупаційної адміністрації (так званої "Республіки Арцах") уже висловили вдячність, підкресливши, що Нью-Джерсі став 10-м штатом, який підтримав вікову національно-визвольну боротьбу вірменського народу.

«Від імені народу Арцаха і від себе особисто висловлюю щиру подяку Вірменському національному комітету Америки й сенатору Джозефу Лаґані за виконану цілеспрямовану роботу. Альтернативи міжнародного визнання права народу Республіки Арцах на самовизначення немає і ми продовжимо нашу вперту боротьбу за досягнення цієї мети», – прокоментував ситуацію очільник окупаційної адміністрації Араїк Арутюнян на своїй сторінці у Facebook.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вірмени не можуть примиритися з поразкою у конфлікті за Нагірний Карабах, тому вирішили перейти до тактики партизанської боротьби.

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39