Карантинні заходи у полтавських вишах − частина 2

ПОЛТАВА
16 жовтня, 12:05
ПДАА
ПДАА
Фото: ПДАА

У найближчий місяць навчання полтавських студентів відбуватиметься в особливих умовах.

15 жовтня стартував термін, протягом  якого в.о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет рекомендував вжити специфічних заходів у навчальних закладах. Зокрема, вищим навчальним закладам рекомендувалося перевести студентів на дистанційну форму навчання та розпустити їх з гуртожитків. Виші мають право підлаштувати міністерські рекомендації під власні умови.

У Полтавській державній аграрній академії на період з 15 жовтня по 15 листопада запровадили змішану систему навчання. Лекції ведуть дистанційно, а на практичні та лабораторні роботи студенти приходять в аудиторії. Вони зобов'язані мати засоби індивідуального захисту, наприклад, маски. Відвідування гуртожитків сторонніми особами заборонено.

Полтавський юридичний інститут НУ ім. Я.Мудрого

Полтавський юридичний інститут НУ ім. Я.Мудрого
Фото:Рrofitworks

Найбільш повно дотримались букви рекомендацій у Полтавському юридичному інституті Національного університету ім. Ярослава Мудрого. Згідно з наказом ректора, з 15 жовтня по 15 листопада увесь навчальний процес переводиться на дистанційну форму. Студентів, які проживають у гуртожитках, заохотили виїхати скасуванням плати за означений період.

Полтавська політехніка ім. Ю.Кондратюка
Полтавська політехніка ім. Ю.Кондратюка
Фото:Status Quo

Нарешті, у Національному університеті "Полтавська політехніка ім. Ю.Кондратюка" окремі профілактичні заходи вжили ще у вересні. З 15 вересня аудиторно займалися лише студенти першого курсу та магістранти. Інші займались дистанційно. Та вже на початку жовтня на дистанційне навчання перевели всіх. Такий режим триватиме до 15 листопада. Більшість студентів, які проживали в гуртожитках − роз'їхались, лишились тільки ті, хто працюють.

Раніше ми повідомили, яких заходів профілактики вжили в решті полтавських вишів.

Читайте також:
Керівництво навчального закладу в приміщення не допускають спецпризначенці.
вчора, 17:00
Стипендія ім. М.С. Грушевського призначається за особливі досягнення у навчальній та науковій роботі.
вчора, 11:27
МОН України рекомендувало вишам перевести студентів на дистанційне навчання. Ми дізналися, які заходи впроваджуються у Полтаві.
15 жовтня, 14:00
Вже понад 10 років не затихає дискусія навколо можливого об’єднання полтавських вишів.
14 жовтня, 14:32
Скандальновідомий "слуга народу" Максим Бужанський має намір примусово русифікувати українських дітлахів.
02 жовтня, 14:35
Понад 700 освітян вимагають від профільного міністерства Іспанії посилити роль державної іспанської мови у низці автономних регіонах.
30 вересня, 09:23