Карателі з ПВК «Вагнер» причетні до катувань і масових убивств в Африці

СВІТ
04.10.2021, 12:18
Бойовики ПВК "Вагнер" у ЦАР
Бойовики ПВК "Вагнер" у ЦАР
Фото: Liga.Net

Так звані "військові інструктори" РФ порушили права людини, беручи участь у громадянській війні у Центральноафриканській республіці.

Йдеться про бойовиків ПВК "Вагнер", антигуманну діяльність яких має розслідувати Міжнародний кримінальний суд, поінформувало видання "Reuters".

Станом на цю мить влада ЦАР самостійно проводить власне слідство, опитуючи свідків і тих жертв, які спромоглися вижити після заподіяних ним тортур найманцями Кремля.

«Наші експерти встановили 103 факти порушень прав людини під час боїв між урядовою армією і противниками президента. До половини з наведених правопорушень безпосередньо причетні російські військові інструктори. Відомо, що вони вбивали мирних жителів, займали шкільні будівлі, займалися мародерством і ґвалтуваннями», – йдеться в оприлюдненій на шпальтах видання "Reuters" доповіді уряду ЦАР.

Знаково, що у міністерстві закордонних справ РФ досі ніяк не прокоментувало вказаний документ, адже Москва всіляко намагається уникати відповідальності за вчинені її терористами злочини, як на Донбасі, так і деінде.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що влада США закликала негайно зупинити вбивства, грабежі та насильство кремлівських найманців в Африці.

Читайте також:
Війна
Московити притягли на північ Харківщини свою найжахливішу наземну зброю. Комплекси ТОС-1А «Солнцепёк» нищать місто Вовчанськ.
24 червня, 21:49
Війна
Наразі відомо про трьох загиблих та 25 поранених
22 червня, 18:00
Політика
Угода між путіним та Кім Чен Ином є «глибоко лякаючою» і «ворожою до США, миру, свободи та справедливості в усьому світі».
21 червня, 17:13
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
14 червня, 10:00
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
28 травня, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34