Карателі з ПВК «Вагнер» причетні до катувань і масових убивств в Африці

СВІТ
04.10.2021, 12:18
Бойовики ПВК "Вагнер" у ЦАР
Бойовики ПВК "Вагнер" у ЦАР
Фото: Liga.Net

Так звані "військові інструктори" РФ порушили права людини, беручи участь у громадянській війні у Центральноафриканській республіці.

Йдеться про бойовиків ПВК "Вагнер", антигуманну діяльність яких має розслідувати Міжнародний кримінальний суд, поінформувало видання "Reuters".

Станом на цю мить влада ЦАР самостійно проводить власне слідство, опитуючи свідків і тих жертв, які спромоглися вижити після заподіяних ним тортур найманцями Кремля.

«Наші експерти встановили 103 факти порушень прав людини під час боїв між урядовою армією і противниками президента. До половини з наведених правопорушень безпосередньо причетні російські військові інструктори. Відомо, що вони вбивали мирних жителів, займали шкільні будівлі, займалися мародерством і ґвалтуваннями», – йдеться в оприлюдненій на шпальтах видання "Reuters" доповіді уряду ЦАР.

Знаково, що у міністерстві закордонних справ РФ досі ніяк не прокоментувало вказаний документ, адже Москва всіляко намагається уникати відповідальності за вчинені її терористами злочини, як на Донбасі, так і деінде.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що влада США закликала негайно зупинити вбивства, грабежі та насильство кремлівських найманців в Африці.

Читайте також:
Війна
путін готує ядерний вибух на Запорізькій АЕС
12 серпня, 16:30
Війна
росія роками готувалася до війни з Україною і обходила західні санкції
08 серпня, 15:59
Війна
Акти тероризму росіян на ЗАЕС мають на меті відімкнути її від енергосистеми України
07 серпня, 11:05
Опінії
Війна – одвіку прокляті часи когнітивного дисонансу
06 серпня, 16:35
Війна
Жозеп Боррель закликав надати доступ на ЗАЕС представникам Міжнародного агентства з атомної енергії
06 серпня, 15:38
Війна
Ланцюжок поставок обладнання та запасних частин на АЕС був перерваний
03 серпня, 13:29