Карина Дячун: Генріху IV, значить, було можна, а мені, ківиній секретарці – зась?

Опінії
12 лютого, 13:22
Колаж наш, світлини з Facebook: «Я себя под Кивою чищу, чтобы плыть в сумасшествие дальше»
Колаж наш, світлини з Facebook: «Я себя под Кивою чищу, чтобы плыть в сумасшествие дальше»

До спалаху клептоманії в лавах тостуючої (Зе - ©) партії.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Скролимо мережі й доходимо невтішного висновку – новина з котелевчанкою Кариною Дячун нікого не кинула в ступор, не змусила вийти з партії, фракції, з дому, з глузду, не викликала ні хайпу, ні покаяння. А повинна була? Губимося в припущеннях.

Є й думка, що дитину лікувати треба, а не за коси волочити електоральними просторами. Адже її вчинок з крадіжкою смартфона iPhone 6 Plus вартістю 4100 грн. в магазині Та-Da за міжнародною класифікацією підпадає під означення хвороби з кодом F63.2: розлади звичок і потягів. Має красиву, аж трохи й романтичну назву – клептоманія. Розшифрування терміну, щоправда, відлякує тісним зв’язком з Кримінальним кодексом – в суворій книжці ті забавки класифікуються як патологічне злодійство. Але царину КК нехай перелопачують печерські вовки з венедіктовими.

Та й толерантність розливається мало не всепрощенством. Навіть малописьменний Ківа вийшов на народну мудрість, мовляв, від суми і від тюрми не зарікайся. Хоч, як на нас, тут доречніше було б згадати інше фольклорне: многі куми доводять до суми. Особливо ті, у кого баняк варить з перервами.

Гаразд, беремо землячку на поруки? Молоде – зелене? Хоч яке те дівча зелене, воно ж, швидше – кольору хакі.

Слідкуйте за пýчками: світлина запальної блондинки (буде дозволено у контексті блогу й трохи панібратства) гарно підбивається під трафарет печально відомих нам корабельних сосен з ворожої дотепер для Дячун фра-а-акції. Зустрінь Карину Андріївну Дячун у парі з Іриною Валеріївною Алахвердієвою на болоті під Коржевими Могилами за останньою дібрівською хатинкою на Котелевщині хоч Корнієнко зі слуг, хоч Ківа звідусіль, обидва б не втрималися від «баба да-а-а-а…». Перепрошуємо за натуралізацію, але невтаємниченій людині розібратися у «піддутості» і «робочості» корабельних сосен поза слугами народу і зажопниками важко.

А дехто з лікарів причини романтичних «розладів звичок і потягів», подібних до пригоди Карини зі смартфоном, теж пов'язує із сексуальними аномаліями. Спеціалісти подейкують, що  процедура поцуплення чужого стимулює основний потяг!

Так, відомий іспанський психоаналітик Міхеліо Буратасегі десять років поклав на те, щоб довести: сорока сімом з вісімдесяти двох клептоманів під його наглядом регулярні дрібні крадіжки в навколишніх бутиках допомогли налагодити сімейну гармонію, а двадцять один мужик признався лікареві, що їхні лібідо подвоюються після того, як вдасться сцибрити що-небудь з офісу, з гостин чи з ятки на базарі.

Тож виключати вплив еротичних гризот на нашу котелевську панянку не можна вже з огляду на специфічне реноме її шефа, у котрого вона секретарювала (дивіться отут світлини парламентської зали і «великого дяді» зверху).

І прикладів неміряно! Погугліть клептоманію і будьте готові дізнатися, що крадуть такі і стільки, що наша вихованка Харківського університету внутрішніх справ з нестійкою психікою старшокласниці просто зобов´язана була коли-небудь почати. Що – Умі Турман можна красти олівці, Леонардо ді Капріо – горішки в супермаркеті, Брітні Спірс – запальнички блакитного кольору, а Вайноні Райдер, як і французькому королю Генріху IV – взагалі все, що попаде під руку, а їй – членкині ОПЗЖ – ні?!

Дівча покаялося в суді, повернуло смартфон Та-Da, внесло в державну скарбницю 850 грн. неустойки, і все оце разом узяте з 1  січня 2020 року дозволяє цю клептоманку взагалі вважати такою, що не має судимості.

Але, мабуть, ще крастиме.

Тепер до того, як оцей бруд корелюється з нашим майбутнім. У програмових підмурках партії, яка щомісяця все вище вибивається в рейтингах прохідних до корита сил, клептоманія не фігурує.

Але зацитуємо хвору, убогу людину з платформи: «Ну, і що? Так, бл#дь, недавно президент України мав дві судимості! Генеральний прокурор мав судимість! Керівники фракції мали судимості. Чи ви ніхто в житті не робив помилок? .. У мене як у керівника не було до неї нарікань, ні. Тому я їй запропонував взяти участь у виборах і стати депутаткою районної ради. І я щасливий, що у дівчинки все виходить. Ось і все. А все ось ці крикливі, #бані брудні роти – то за своїми життями дивіться».

Чи крав зацитований лідер жом на Лубенщині, чи здавав силосну яму під офіс, у нас немає достовірних даних, але його гостра зацікавленість у долі своєї секретарки, принаймні, пояснима по-людськи.

Можна було б обмежитися порадою, як дістатися Іллі з Кариною до закладу за адресою Медична вулиця, 1, відомого на Кобищанах у Полтаві як «Шведська», але логіка цитати виводить нас на висновок щодо набору резервістів народних обранців з камер пенітенціарної системи.

І нехай би набирали, якби не рейтинги їхнього збіговиська, що загрожують країні. Країні, в якій президентом обирають лабуха оригінального жанру, в якій «дівчинка, в котрої все виходить» робить щасливим нардепа на довідці і стає керманичкою тепер одного з чотирьох районів Полтавщини, найбільшого.

Карина Андріївна Дячун все ще заступник голови Полтавської районної ради від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». До новоствореного району, окрім Котелевщини, увійшли колишні Полтавський, Карлівський, Машівський, Новосанжарський, Кобеляцький, Решетилівський, Диканський, Зіньківський і Чутівський райони, так що клептоманія накриє чи не половину полтавського світу.

Читайте також:
Недобросовісний споживач повинен компенсувати збитки газорозподільної компанії. Власнику комплексу донараховано 537,5 тис. грн
12 березня, 14:05
Володимиру Зеленському слід замислитися про своє політичне майбутнє на тлі американських санкцій проти Ігоря Коломойського.
06 березня, 19:04
Підлеглі Івана Баканова продовжують перевіряти фірми, які наживаються на урядовій інфраструктурній програмі "Велике будівництво".
10 лютого, 11:06
Безкарності правоохоронців немає меж, особливо у сфері захисту природних ресурсів.
21.09.2020, 15:15
Чергову несанкціоновану врізку було виявлено у Машівському районі.
19.09.2020, 13:00
Матеріали, призначені для масштабної урядової інфраструктурної програми, вже продають на Одещині.
12.09.2020, 09:48