Казахи зустрічають окупантів з ОДКБ хлібом, сіллю і... бруківкою

СВІТ
11 січня, 06:59
Казахи зустрічають окупантів з ОДКБ хлібом, сіллю і... бруківкою
Фото: Twitter

Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.

Про це свідчать ролики зустрічі казахів так званого "миротворчого" контингенту ОДКБ на вулицях Алмати, викладені у Twitter.

Як можна побачити на відео нижче, протестувальники вважають війська РФ, Білорусі та Вірменії незаконною зовнішньою підтримкою середньоазійської диктатури, що вбиває простий народ:

У соціальних мережах самі жителі Алмати та низки інших міст Казахстану стверджують, що для того, аби уникнути подібних інцидентів, деякі окупанти ОДКБ уже вдягли блакитні шоломи імітуючи миротворців ООН.

Фактично, наступник Нурсултана Назарбаєва – Токаєв – доволі вдало здійснив державний переворот, спершися на Кремль, але при цьому занапастив національний суверенітет Казахстану.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що безоплатний скраплений газ у мишоловці путінської ОДБК a priori не можливий.

Казахи зустрічають окупантів з ОДКБ хлібом, сіллю і... бруківкою_1
"Миротворці" ОДКБ вдягнули блакитні шоломи ООН (Алмати, наші дні)
Читайте також:
Світ
Природозахисники Фінляндської республіки вийшли на протест задля недопущення вивантаження російського вугілля у порту Ганко.
13 квітня, 18:32
Полтава
Поляки масово виходять до магазинів Auchan, Leroy Merlin та Decathlon із закликом піти з російського ринку
29 березня, 16:10
Світ
Працівникам вітчизняної галузі освіти варто звернути увагу на своїх іранських колег, які домагаються від влади гідного ставлення до себе.
21 лютого, 12:33
Світ
Сотні жителів Манґистауської області уже тиждень мітингують із вимогою надати житло і соціальні виплати працівникам нафтової галузі.
11 лютого, 08:37
Політика
На площі перед Офісом Президента триває протестний "Мітинг справедливості", організований родинами полеглих військовослужбовців.
03 лютого, 13:30
Світ
Цікаво, а куди будуть втікати українські "иліти" ?
05 січня, 17:45