Казахи зустрічають окупантів з ОДКБ хлібом, сіллю і... бруківкою

СВІТ
11.01.2022, 06:59
Казахи зустрічають окупантів з ОДКБ хлібом, сіллю і... бруківкою
Фото: Twitter

Наперекір заявам президента-узурпатора Касима-Жомарта Токаєва, волелюбний казахський народ не хоче бути колонією Кремля.

Про це свідчать ролики зустрічі казахів так званого "миротворчого" контингенту ОДКБ на вулицях Алмати, викладені у Twitter.

Як можна побачити на відео нижче, протестувальники вважають війська РФ, Білорусі та Вірменії незаконною зовнішньою підтримкою середньоазійської диктатури, що вбиває простий народ:

У соціальних мережах самі жителі Алмати та низки інших міст Казахстану стверджують, що для того, аби уникнути подібних інцидентів, деякі окупанти ОДКБ уже вдягли блакитні шоломи імітуючи миротворців ООН.

Фактично, наступник Нурсултана Назарбаєва – Токаєв – доволі вдало здійснив державний переворот, спершися на Кремль, але при цьому занапастив національний суверенітет Казахстану.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що безоплатний скраплений газ у мишоловці путінської ОДБК a priori не можливий.

Казахи зустрічають окупантів з ОДКБ хлібом, сіллю і... бруківкою_1
"Миротворці" ОДКБ вдягнули блакитні шоломи ООН (Алмати, наші дні)
Читайте також:
Світ
Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.
28 лютого, 19:27
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19
Світ
Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.
16 січня, 17:51
Світ
Тисячі ізраїльтян та жителів Тунісу вийшли на вулиці своїх міст, щоб виразити невдоволення правителями.
14 січня, 23:15
Світ
Один протестувальник загинув і 19 перуанських поліцейських отримали поранення під час антиурядових зіткнень у Куско.
13 січня, 09:33