Казахстан під загрозою російської агресії

СВІТ
27.11.2022, 17:00
Казахстан під загрозою російської агресії
Фото: Telegram

Переобрання президентом Касима-Жомарта Токаєва не віщує нічого доброго ні казахам, ні їхнім сусідам. Кремль уже готується до нападу.

«Alğa, Qazaqstan!», – наразі, це гасло можна абсолютно спокійно поставити в один ряд зі "Слава Україні!", "Жыве Белорусь" чи "საქართველოს გაუმარჯოს!". Ми, без усіляких теорій змов чи псевдорозумних домислів маємо розуміти наступні дві речі:

  • Казахстан під загрозою агресії, це очевидно;
  • 30.XII.2022 – 100 років від дня створення СССР.
Отже, почнімо аналітичний розбір!

Підготовка по дестабілізації ситуації у Казахстані велася давно. Московити, які проживають на його території, та їхня мова, котра присутня там у певних регіонах, – були однією з основ підготовки тієї самої дестабілізації.

Що ж до Токаєва, то опісля, як він прийшов до влади, при тому за допомогою (на штиках) ОДКБ – він вважався "своїм" для РФ. Але не склалося так, як Кремлю бажалося: Токаєв обрав основними союзниками й партнерами комуністичний Китай і Туреччину.

Далі, провал московитів на війні проти України призвів до пошуку альтернативи. Згадайте, як на пропагандистських ток-шоу почали говорити про "нацизм" у Казахстані, вже буквально тиждень тому!..

Таким чином, хитання Казахстану Кремлем з боку самого Кремля було лише справою часу. Інша справа, що крім Казахстану хитають ще й Білорусь і Молдову, але лукашенківську Білорусь і Молдову у принципі Кремль не вважає державами взагалі.

Натомість Казахстан – це "Центральноазійська Україна" не інакше. Вона, тобто він, має щось "віддати", бо на цьому "щось", як переконують самих себе московити, нібито "русские живут" (як у нас на Донбасі чи у Криму).

От тільки вся ця істерія Кремля напередодні 100 років створення Совка ще більше поглибить внутрішню кризу всередині самої росії та остаточно зіпсує її відносини з Туреччиною. А Китай зробить фундаментальні висновки, які також Владіміру Путіну не сподобаються.

Автор – Назар Приходько, політолог-міжнародник і військовий експерт

Читайте також:
Світ
Роздмухування конфліктів на міжнаціональному та міжконфесійному ґрунті завжди було одним із методів Кремля у гібридній війні проти Заходу.
24 січня, 16:18
Опінії
Кишиневу не бути самостійним гравцем на світовій арені, у разі, якщо кремлівське лобі буде і надалі задавати тон суспільної дискусії.
07.10.2022, 08:09
Опінії
Такою вона стала після того, як путінський план захопити Київ "за 3 дні" провалився. А іншого плану, як виявилося, у ворога і не було.
25.07.2022, 18:18
Світ
Федеральна служба безпеки ресурсної федерації московії взялася за підготовку терористичних дій у сусідніх з Україною європейських країнах.
23.07.2022, 08:42
Світ
Громадянина окупованої московитами Республіки Білорусь застрелили під час риболовлі на Дніпрі на межі з Чернігівською областю.
11.05.2022, 22:45
Світ
У середмісті Єревану протестувальники зводять барикади, вимагаючи від вірменського прем'єр-міністра Ніколи Пашиняна подати у відставку.
01.05.2022, 21:44