Керівника ТСЦ МВС на Дніпропетровщині підозрюють у незаконному збагаченні

КРИМІНАЛ
11 травня, 18:17
Керівника ТСЦ МВС на Дніпропетровщині підозрюють у незаконному збагаченні

У керівника сервісного центру у Дніпропетровській області виявили ознаки набуття необґрунтованих активів на 7 млн грн

Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону, НАЗК та САП працюють над справою разом.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки набуття необґрунтованих активів у начальника сервісного центру МВС на Дніпропетровщині на 7 млн грн, повідомляє пресслужба НАЗК.

Це експерти з’ясували під час проведення моніторингу способу життя чиновника, коли знайшли 4,9 млн грн готівкою та автомобіль Škoda Kodiaq вартістю понад 2 млн грн.

Зацікавилися у НАЗК керівником сервісного центру МВС через досудове розслідування Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону у кримінальному провадженні за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди працівником територіального сервісного центру МВС.

Службовець у своїх поясненнях доводив, що частину готівки у розмірі 90 тис. дол. США, яку було вилучено у нього під час обшуку, йому позичили треті особи. Однак НАЗК встановило, що позичальники не мали для цього достатньо коштів із законних джерел. Крім того, НАЗК з’ясувало, що автомобіль Škoda, власником якого наприкінці 2023 року став син співробітника сервісного центру, той придбав за дорученням його батька. Такі дії свідчать про наміри приховати купівлю автівки.

НАЗК передало матеріали щодо посадовця ТСЦ  до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а вона вже звернулась до Вищого антикорупційного суду з позовом про визнання активів необґрунтованими та стягнення їх в дохід держави.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Кримінал
Національна поліція таємно закрила справу щодо корупції на Одеській кіностудії
08 червня, 14:49
Політика
Вони більш потрібні для підтримки самозванців.
08 червня, 08:55
Кримінал
«Рєшала» з Нацполіції України обіцяв балканським кілерам з «Новопечерських Липок» звільнення та втечу за 2,5 мільйони євро.
07 червня, 09:25
Політика
Родинний бізнес очільника Нацполу торгував із фірмами, діяльність яких розслідував його Нацпол.
23 травня, 22:00
Кримінал
За це перевертня у погонах оштрафували на 34 тис. грн і відсторонили від роботи на рік.
15 травня, 11:28