Керівнику Черкаської єпархії РПЦ (ФСБ) повідомили про підозру

КРИМІНАЛ
20 лютого, 12:05
Керівнику Черкаської єпархії РПЦ (ФСБ) повідомили про підозру

Щодо його спільників розслідування ще триває.

Служба безпеки України повідомила про підозру у розпалюванні міжконфесійної ворожнечі керівнику Черкаської єпархії РПЦ (ФСБ).

Згідно із зібраними доказами, митрополит у публічних висловлюваннях серед священнослужителів і вірян та в офіційних коментарях поширював заклики, що порушують рівноправність громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності та переконань.

Також під його керівництвом адміністратор відомчого сайту єпархії розміщував ворожі матеріали з пропагандистських сайтів РПЦ, в яких нав’язували ідеї рашизму та популяризували кремлівський режим.

Під час обшуків за місцем проживання митрополита та у приміщенні єпархії правоохоронці виявили:

  • мережеве сховище даних та зовнішній накопичувач;
  • друковані матеріали, які підтверджують злочинні дії.

Керівнику Черкаської єпархії РПЦ (ФСБ) повідомили про підозру_1Керівнику Черкаської єпархії РПЦ (ФСБ) повідомили про підозру_2

Наразі керівнику Черкаської єпархії УПЦ МП повідомлено про підозру за ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, релігійної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх винних осіб.

Також вирішується питання щодо кваліфікації дій інших причетних за статтею про виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України.

Керівником Черкаської єпархії РПЦ (ФСБ) є митрополит Черкаський і Канівський Феодосій.

Читайте також:
Кримінал
Мова йде про колишнього керівника Кіровоградської єпархії митрополита Іосафа.
12 травня, 15:14
Історія
Коріння московської сектантської Церкви у нашому регіоні сягають XVII століття. З відтоді чорти у рясах спрямовано паразитують на релігії.
22 квітня, 19:15
Політика
Прислужники українофобської псевдорелігійної прокремлівської спільноти опинилися у новому статусі, який слід поширити регіонами.
11 квітня, 17:09
Політика
Самозвана "Українська Православна Церква (Московського патріархату)" ніколи не була справжньою Церквою, а кублом чекістів у рясах.
26 березня, 17:17
Кримінал
У Львові батько, який ґвалтував свою малолітню дочку, виявився священником РПЦ (ФСБ)
17 лютого, 16:40
Опінії
Московитський чорт у рясі продовжує незаконно займати приміщення Києво-Печерської Лаври. Його давно слід було покарати за українофобію.
06 січня, 21:48