ВМС України та США проведуть спільні навчання у Північному Причорномор'ї

20 березня, 15:15
ВМС України та США проведуть спільні навчання у Північному Причорномор'ї
Фото: Facebook

Налякані російські війська в окупованому Криму вже готуються привести у стан повної бойової готовності.

Генеральний штаб Збройних Сил України відзвітував про планування українсько-американського навчання "Сі Бриз-2021"

Щорічні маневри відбудуться влітку поточного року у північно-західній частині Чорного моря, а також на суходолі у Миколаївській, Херсонській і Одеській областях.

«Навчання проходитиме з метою підвищення рівня взаємосумісності підрозділів військово-морських сил України, США і держав-партнерів НАТО. Під час виконання спільних завдань по сприянню безпеці цивільного судноплавства в Чорноморському регіоні буде залучено морський, повітряний, береговий і водолазний компонент. Разом з іноземними партнерами ми вже провели попередню рекогносцировку місць проведення навчання», – поінформував заступник командувача ВМС ЗСУ капітан 1 рангу Олексій Доскато.

Відомо, що крім українського і американського війська у маневрах "Сі Бриз-2021" братимуть участь представники більш як 20 країн.

«Керувати застосуванням усіх складових компонентів навчання буде Морське командування ВМС ЗСУ, яке забезпечує взаємодію і управління міжнародними, міжвидовими, міжродовими та міжвідомчими угрупуваннями. Особливістю цьогорічних навчань стане використання ударного оперативно-тактичного безпілотного літального апарату "Bayraktar TB2" Повітряних Сил ЗСУ», – заявив капітан 1 рангу Олексій Доскато.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями у східній частині Чорного моря відбулися спільні навчання кораблів постійного підрозділу НАТО і берегової охорони Грузії.

ВМС України та США проведуть спільні навчання у Північному Причорномор'ї_1
ВМС України та США проведуть спільні навчання у Північному Причорномор'ї_2
Читайте також:
Ймовірно він згорів в будинку охопленому вогнем.
30 березня, 22:04
Торговці "чорним золотом" на світовому ринку занепокоєні ситуацією, що виникла з контейнерним судном "Ever Given" в Єгипті.
29 березня, 08:01
Нещодавня сейсмічна активність на далекому острові на півночі Атлантичного океану очікувано призвела до виверження вулкану.
20 березня, 13:26
Чоловік святкуючи день народження стріляв з автомата по дротах електроенергії.
14 березня, 14:54
Вітчизняні низькобюджетні повітряні перевізники взялися налагоджувати сталу транспортну мережу всередині України.
03 березня, 12:23
До 157-річчя з дня народження письменника Володимира Самійленка громадські активісти та мешканці Боярки провели пам'ятний захід.
06 лютого, 18:04