Кирило Стремоусов самоліквідувався

ВІЙНА
09.11.2022, 15:23
Кирило Стремоусов самоліквідувався

Заступник голови окупаційної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов самоліквідувався в результаті ДТП

Самоліквідувався заступник голови окупаційної адміністрації Херсонської області Кирило Стремоусов, повідомляє пропагандистський телеканал RT із посиланням на джерело у силових структурах. Причина — така собі «ДТП».

Про самоліквідацію Стремоусова раніше повідомили прокремлівські канали та Z-блогери. Подробиць «ДТП» наразі немає.

Пропагандистський воєнкор Семен Пегов стверджує, що це сталося під Генічним, про це нібито повідомив особистий водій Стремоусова.

Згодом загибель Стремоусова підтвердили "губернатор" Севастополя міхаіл развожаєв, а також прес-секретар "голови" проросійської адміністрації.

Зазначимо, що офіційного підтвердження загибелі Стремоусова поки немає. Інформація розмовсюджується лише окупантами і без фото чи відео доказів.


Після рейдерського захоплення кивою СПУ, керівником Херсонської обласної організації партії став  -  Стремоусов Кирило Сергійович.

Кирило Стремоусов самоліквідувався_1
Кирило Стремоусов самоліквідувався_3

Стремоусов часто брав участь у партійних заходах разом з кивою та "Ішаком" Чередніченком.

Кирило Стремоусов самоліквідувався_5
Кирило Стремоусов самоліквідувався_7
Кирило Стремоусов самоліквідувався_9

Окупанти називали Кирила Стремоусова "заступником голови військово-цивільної адміністрації" Херсонської області.

Саме давні партійні зв'язки Стремоусова та Сергія "Ішака" Чередніченка посприяли призначенню останнього на посаду «голови Фонду майна» тимчасово окупованого Херсону.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Сергія Чередніченка підозрюють у колабораційній діяльності.
18 червня, 18:26
Кримінал
Євген Шевченко, який з листопада перебуває в СІЗО, отримав нову підозру від СБУ – у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.
13 червня, 17:25
Кримінал
Після початку тимчасової окупації Уханьова активно співпрацювати з ворогом.
29 травня, 16:15
Кримінал
Вітчизняні правоохоронці та спецслужбісти затримали злочинця при спробі здійснити замах на життя. Тепер він постане перед слугами Феміди.
25 травня, 11:45
Кримінал
Громадянин зливав ворогу дані про засуджених, які звільнились для проходження військової служби у ЗСУ. Тепер відсидить 15 років за ґратами.
21 травня, 07:18
Кримінал
36-річний громадянин України добровільно долучився до лав окупаційно-терористичного контингенту. Воював із московитами проти своїх.
20 травня, 19:22