Китай планує просвердлити діру в Землі

СВІТ
31 травня, 14:01
Китай планує просвердлити діру в Землі
Фото: google

У багатому нафтою регіоні Сіньцзян почалося буріння свердловини, яка стане найглибшою в історії Китаю.

Китайські вчені почали бурити 10 км отвір у земній корі, оскільки їх країна досліджує нові межі над і під поверхнею планети. Згідно зі звітом, шахта досягне крейдяної системи в земній корі, яка містить породи, датовані віком 145 мільйонами років.

«Складність проєкту можна порівняти з великою вантажівкою, що їде по двох тонких сталевих тросах», — сказав Сіньхуа Сунь Цзіньшен, науковий співробітник Китайської інженерної академії.


Сі Цзіньпін закликав до більшого прогресу в глибоких дослідженнях Землі у виступі перед провідними вченими країни у 2021 році. Така робота може виявити мінеральні та енергетичні ресурси та допомогти оцінити ризики екологічних катастроф, таких як землетруси та виверження вулканів.

Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32