Китай планує просвердлити діру в Землі

СВІТ
31.05.2023, 14:01
Китай планує просвердлити діру в Землі
Фото: google

У багатому нафтою регіоні Сіньцзян почалося буріння свердловини, яка стане найглибшою в історії Китаю.

Китайські вчені почали бурити 10 км отвір у земній корі, оскільки їх країна досліджує нові межі над і під поверхнею планети. Згідно зі звітом, шахта досягне крейдяної системи в земній корі, яка містить породи, датовані віком 145 мільйонами років.

«Складність проєкту можна порівняти з великою вантажівкою, що їде по двох тонких сталевих тросах», — сказав Сіньхуа Сунь Цзіньшен, науковий співробітник Китайської інженерної академії.


Сі Цзіньпін закликав до більшого прогресу в глибоких дослідженнях Землі у виступі перед провідними вченими країни у 2021 році. Така робота може виявити мінеральні та енергетичні ресурси та допомогти оцінити ризики екологічних катастроф, таких як землетруси та виверження вулканів.

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57