Китайські комуністи можуть долучитися до навчань «Запад-2021»

СВІТ
18 серпня, 12:24
Китайські комуністи можуть долучитися до навчань «Запад-2021»

До Мінська прибув генералітет КНР, домовляються про постачання зброї та участь у маневрах поблизу українського кордону.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба міністерства оборони Республіки Білорусь, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Головною темою для перемовин стало довготривале співробітництво двох держав у військово-технічній галузі та підтримка китайськими комуністами режиму Олександра Лукашенка.

«Заступник міністра оборони Білорусі з озброєння генерал-майор Сєргєй Сімоненко провів конструктивний діалоґ і намітив перспективи двосторонньої співпраці з начальником головного управління розвитку озброєння і військової техніки Центральної військової ради КНР генерал-майором Фань Цзяньцзюном. Вони разом підкреслили наявність значного потенціалу між Республікою Білорусь і Китайською Народною Республікою у воєнній і військово-технічній галузях», — зазначили у пресслужбі білоруського міноборони.

Крім того, за наявною інформацією, Пекін також надав вірним режимові Лукашенка солдатам право тренуватися на сучасній комуністичній техніці у маневрах на території КНР.

Тож тепер можна сміливо очікувати прибуття китайських танків на кремлівські військові навчання "Запад-2021", які днями розпочалися впритул до північного кордону України.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що європейська континентальна безпека, як і 100 років тому, перед великим викликом, який насувається зі Сходу.

Читайте також:
Екіпажі отримали формуляри від техніки.
03 грудня, 11:47
Колеснікова та Знак працювали у штабі кандидата у президенти Бабаріко
06 вересня, 17:25
Прокремлівський режим у Білорусі отримав досвід усунення політичних опонентів за допомогою імітації самогубства.
04 серпня, 10:26
Тому маємо допомогти братам-білорусам дочавити їхнього таргана санкційним капцем, поки він не втече до Ростова-на-Дону!
31 травня, 09:23
Протестувальників попередили про заходи щодо запобігання «протиправних дій мітингувальників».
06.09.2020, 12:53
Після початку масових акцій протесту у Білорусі дипломатична служба Кремля марно намагається знайти там хоч якийсь "український слід".
03.09.2020, 13:12