Китайські розробники презентували підводний дрон-скат

СВІТ
11 червня, 21:40
Китайські розробники презентували підводний дрон-скат

Російсько-українська війна розпалила технологічний розвиток оборонної промисловості. Не лише Захід, а й Схід переозброюється.

Такі відомості з Шанхайського виставкового центру оприлюднило видання South China Morning Post. Зазначається, що бойова розробка покликана атакувати кораблі потенційного супротивника у водах Тихого океану.

Командування Народно-визвольної армії Китаю також планує модернізувати підводні безпілотники, які раніше застосовували для моніторингу коралів. Їх залучать у розвідувальних та бойових операціях проти Тайваню.

Станом на цю мить відомо, що китайські інженери посилено розробляють дрони-скати з м'яким корпусом, які нагадують справжніх тварин та рухаються аналогічним чином. Вони оснащені камерами, гідролокаторами та навігаційними системами.

Устаткування дозволяє безпілотникам передавати відео та іншу інформацію про своє місцеперебування цілі у режимі реального часу. Тепер вказані апарати планують доопрацювати таким чином, щоби вони могли мати ще й «корисне» (тобто вибухове) навантаження.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», низка компаній із КНР шукають глушники для дронів, котрі передають потім покупцям із РФ. Брудні гроші ллються кривавими ріками.

Читайте також:
Політика
Північноатлантичний альянс обмінюватиметься із Києвом розвідувальними даними про можливості Москви. Особливо щодо радіоелектронної боротьби.
09 червня, 07:09
Війна
Поки воєнно-промисловий комплекс РФ нарощує виробництво і модернізується, західні компанії працюють у звичному режимі. Ситуація критична.
28 травня, 07:01
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
21 квітня, 10:27
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.
02 квітня, 19:10
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58