Суд Божий руками Феміди покарав політичного та кримінального партнера Киви

КРИМІНАЛ
29.05.2020, 10:40
Суд Божий руками Феміди покарав політичного та кримінального партнера Киви

26 травня 2020 року Октябрський районний суд міста Полтава присудив три роки ув'язнення одіозному Сергію Чередніченку.

Зважаючи на широкий резонанс цієї довгоочікуваної події, та бажання певних прошарків мешканців фавел та поліцейських притонів відбілити свого «вожтя», мусимо нагадати передумови до логічного завершення одного, із довгої череди, злочинів, скоєних соратником Киви.

Суд визнав його винним у побитті екс заступника Полтавського міського голови Андрія Ляміна.

Той напад із побиттям, як відомо, стався в травні 2018 року в приміщенні Полтавської міської ради. Чередніченко підкараулив Ляміна біля його приймальні. Пізніше заступника мера зі струсом мозку забрала до лікарні швидка.

Октябрський районний суд Ухвалою від 26 травня 2020 року оголосив Чередніченка у розшук.

Ухвала
Ухвала
Фото:Останній Бастіон

Отже, можна було б зробити висновок, що справедливість бере гору. Але це, якщо не знати історію очільника СПУ, про «подвиги» якого «Останній Бастіон» неодноразово повідомляв. Зокрема і про низку кримінальних справ порушених проти нього. Серед іншого – про смертельні ДТП соціаліста, відомого участю в резонансних подіях, які часто виходили за межі здорового глузду.

Сьогодні про деякі характерні справи засудженого діяча варто нагадати. Щоб і вони не лишилися поза увагою Феміди, яка до останнього часу вперто закривала на це очі.

Отже, 18 травня 2008 року автівка Чередніченка насмерть збила людину. Це перше відоме нам ДТП за його участю, коли Сергій Чередніченко був за кермом транспортного засобу.
А вже на наступний день Чередніченко загримів в психіатричну лікарню.

У рамках одного із журналістських розслідувань ми повідомляли про цю справу й оприлюднювали виписки з історії хвороби Сергія Чередніченка, надані головою Народної ради Володимиром Дащенком. Згідно з документами психіатричної лікарні імені Мальцева, Чередніченко дійсно гостював у них з 19 травня 2008 року.

Остаточний діагноз, який політик отримав у психіатричній клініці – ШИЗОФРЕНІЯ, параноїдна форма, галюцинаторно-параноїдний синдром, затяжний перебіг.

Ми тоді припускали, що візит в психіатричну лікарню – це вдала спроба Чередніченка уникнути відповідальності за скоєне.

Друге ДТП за участі голови Соціалістичної партії Сергія Чередніченка сталося невдовзі – в липні 2010 року. На трасі Київ-Харків поблизу Лубен Чередніченко збив шестирічного хлопчика.

Дитина загинула.

При чому не зрозуміло, хто надав Чередніченку право керувати транспортним засобом, якщо виходячи з його діагнозу, в нього можуть, наприклад, виникати галюцинації?

Не менше дивує і те, що маючи підтверджений діагноз шизофренія, Чередніченко не один рік «займався політикою» і навіть працював депутатом Полтавської міськради.

Сам же Сергій Чередніченко, в інтерв’ю одному з видань зізнався, що у 2008 році платив 600 $ одній із лікарень.

«Я вам зізнаюся чесно і відверто, у 2008 році особисто я платив 600 $, щоб мене перевели в палату, коли я хворів і лежав у лікарні», – сказав політик.

Це як раз про той час, коли він був пацієнтом в психіатричній лікарні імені О.Ф. Мальцева.

Відзначився Сергій Чередніченко і шахрайськими схемами під час свого невдалого досвіду підприємницької діяльності. Згадаємо про одну з них, по якій є відповідне рішення суду та необхідність сплачувати пені та штраф і повертати награбоване: 31.07.2008р. для будівництва котеджного містечка «Монолітінвестбуд Полтава» Чередніченко відмовлявся повертати 368 609 доларів США кредиту ВАТ «Морський транспортний банк».

Неодноразово цей дивний чоловік погрожував фізичною розправою журналістам «Останнього Бастіону» – все через низку викривальних статей, які, як раз, висвітлювали шизофренію, вбивство та корупційну діяльність соціаліста.

Та нагадаємо, банальні образи, погрози побиттям чи навіть напади на журналістів – це лиш квіточки у поведінці Чередніченка з журналістами. Журналіст Альбіна Коломієць зізналася, що під час знімання одного з сюжетів Чередніченко разом із однопартійцями-соціалістами погрожував їй зґвалтуванням.

Не покараний Сергій Чередніченко за вчинення неодноразових розбійних нападів і на працівників МСЕКу, унаслідок чого головний лікар Жабо Т.М. отримала тілесні ушкодження, а з установи були вкрадена медична документація конфіденційного характеру... і особисті справи хворих на шизофренію Киви і Чередніченко.

Не покараний, поки що, Чередніченко з Кивою за підпал автівки головного редактора Останнього Бастіону, як не покараний Чередніченко з тими , хто спалив ресторан «Мисливець» у Полтаві. 

Але, хай там як, а ми будемо сподіватися, що через увагу преси та громадськості до непересічної постаті Чередніченка, працівники правоохоронних органів притягнуть його до відповідальності перед законом, чого не спромоглися зробити самотужки.

Зрозуміло , якщо ж буде підтверджено попередній, відомий громадськості діагноз Чередніченка, то він може бути направлений на примусове лікування до психіатричної лікарні. Там компанію Чередніченку міг би скласти соратник і друг Ілля Кива, відомий тим, що кріпкою рукою соціалізму давив у Раді епоху бідності – і у якого теж є довідка про психічне захворювання.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Російські окупанти та терористи, котрі брали участь в геноциді українців на півночі Київщини, будуть знайдені та ліквідовані.
01 червня, 18:12
Кримінал
Правоохоронці "збилися з ніг", розшукуючи ідейного соратника та спільника колаборанта Іллі Киви
01 квітня, 11:40
Виміри
Оголошено винагороду 100 000 гривень за інформацію, що допоможе у затриманні особливо небезпечного злочинця
30.03.2021, 11:55
Світ
Чи затримуватимуть підлеглі Івана Баканова і Арсена Авакова грошовитого закордонного гостя, наразі невідомо.
02.03.2021, 10:37
Кримінал
На даний момент Микола Злочевський ховається за кордоном
10.08.2020, 18:55
Кримінал
Польські митники 23 вересня виявили 300 кг гашишу у вантажівці, яка пройшла перевірку з української сторони
14:05