Кива зриває суд у справі про бійку з ветераном Майманом та погрожує йому в'язницею

КРИМІНАЛ
30 квітня, 10:05
Кива зриває суд у справі про бійку з ветераном Майманом та погрожує йому в'язницею

Для мене це співробітник ФСБ, який знаходиться на зарплаті у Верховній Раді

Наркоторговець та сепаратист Ілля Кива зриває судовий процес у справі про напад на ветерана АТО Михайла Майман в одному з київських ресторанів. Про це повідомляє в Telegram PavlovskyNEWS.

Кива, користуючись статусом нардепа, зриває суд у справі про бійку з ветераном Майманом та погрожує йому в'язницею.

Зокрема, Кива в четверте не з'явився на засідання, через що його вкотре перенесли - на 27 травня. У коментарі журналістам Михайло Майман повідомив, що в результаті нападу Киви знаходився в Олександрівській лікарні з переломом носа і має всі медичні довідки, що підтверджують це, хоча підозрюваний Кива заявляв, що його опонент нібито навіть не зняв побої.

«Кива підійшов до мене, не я до нього. Яка може бути провокація? Я йду, людина до мене підходить і каже: "Я ж тебе попереджав, що голову відріжу". Далі б'є мене головою в ніс », - заявив Майман.

Раніше Майман повідомляв, що Кива, користуючись зв'язками та статусом народного депутата, гальмує розслідування, а також тисне на потерпілого: погрожує та фальсифікує проти нього кримінальні справи.

«Для мене це співробітник ФСБ, який знаходиться на зарплаті у Верховній Раді. Яким чином він туди потрапив з довідкою дебіла, я не розумію », - сказав Майман, засумнівавшись в психоемоційному здоров'ї Киви.
Кива зриває суд у справі про бійку з ветераном Майманом та погрожує йому в'язницею_1

Ветеран також повідомляв, що конфлікт в ресторані «Мокко» трапився на ґрунті того, що Кива займався контрабандою в зоні АТО. Майман був того безпосереднім свідком, оскільки працював його особистим охоронцем та намагався перешкоджати незаконній діяльності. Зокрема, Кива кришував наркотрафік та контрабанду. Віддавав наказ палити фури, які відмовляються платити за проїзд в буферній зоні.

«Ми відмовилися виконувати цей наказ. З того дня Кива почав систематично переслідувати мене через свої зв'язки, що я навіть був змушений покинути Україну », - говорив Майман.

За його словами, Кива сам активно вживав наркотики, щодня з'являвся в батальйоні «з білим носом» та вів «бізнес» з місцевими авторитетами й представниками ОРДЛО.

Читайте також:
Поліцейський підійшов допомогти чоловіку, який впав з електросамокату, і викрав у нього сумку з грошима
08 травня, 10:33
В Ужгороді працівника СБУ затримали на збуті метамфетаміну
07 травня, 09:59
Прокурори та співробітники СБУ розікрали землі оборони й лісового фонду в Житомирській області
26 квітня, 12:20
Гео Лерос розкрив дані про причетність Тищенка до вбивств, рекету і торгівлі героїном
23 квітня, 13:45
Цирк і клоуни Авакова
22 квітня, 13:05
6 червня поточного року громадяни Мексики прийдуть на дільниці, щоб обрати 21000 депутатів місцевих і національних органів влади.
21 квітня, 12:13