Київ повернувся у часи Януковича, вже стежать за активістами

КРИМІНАЛ
13.10.2021, 11:57
Київ повернувся у часи Януковича, вже стежать за активістами
Фото: Facebook

Антиукраїнські силові структури та криміналітет відновили практику стеження за свідомими громадянами, які невдоволені діями влади.

Свідчення цього є світлина відповідного пристою, оприлюднена громадським діячем і організатором "Маршу за Київ!" Миколою Виговським на своїй сторінці у Facebook.

Чоловік переконаний, що технічний засіб навмисно вмонтували невідомі особи у його авто задля слідкування за рухом столицею.

«Щойно зняв з дна машини ось таку штуку на магніті. Подібне на трекер, але розбирати поки не наважуюсь. Та згодом усе ж розібрав дивний пристрій, виявилося – це трекер руху. Маю 2 основні гіпотези хто це і за що. Перша і основна – забудовна мафія, бо я трохи допомагаю архітектурній спільноті. Друга (додаткова) – це зробили ті, кому стало боляче від "Марш за Київ!", який я допомагав організовувати», – прокоментував ситуацію київський активіст Микола Виговський.

Громадський діяч зауважив, звертатися до правоохоронців із метою розслідування поки не планує, оскільки довіри до так званої "реформованої" поліції він не має.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Володимир Зеленський іде шляхом Віктора Януковича; на горизонті вже видніється Ростов-на-Дону.

Київ повернувся у часи Януковича, вже стежать за активістами_1
Читайте також:
Кримінал
Українських активістів, яких силоміць вивозять до окупованого Криму, вдається врятувати завдяки корупції російських силовиків.
16 травня, 08:18
Світ
Найбільша південноамериканська країна встановила черговий тривожний рекорд із вирубки лісів, природоохоронці б'ють на сполох.
10 травня, 18:01
Кримінал
Непокаране зло вертається, особливо зло всередині України під час війни з російськими окупаційно-терористичними силами.
10 травня, 08:18
Полтава
Важка доля директора Полтавської академії неперервної освіти Віталія Зелюка
04 травня, 16:35
Політика
Депутати пропонують амністувати Коломийського за крадіжку грошей з "ПриватБанку"
04 травня, 10:45
Економіка
Через цю угоду напівдержавна компанія недорахувалася близько 300 млн грн.
01 травня, 18:15