Київ вибудовує міцні зв'язки з Токіо

ПОЛІТИКА
21 березня, 17:46
Київ вибудовує міцні зв'язки з Токіо

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.

Відтак украй важливо не проґавити слушну мить, аби спільними зусиллями надалі розвалювати державну архітектуру нашого одвічного ворога – ресурсну федерацію московії.

Голова уряду імперії Сонця, що сходить, уже встиг навідатися до багатостраждальної Бучі, де вшанував жертв російських воєнних злочинів, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на "Радіо Свобода".

Цьогорічний візит Фуміо Кішіди (до слова, перший від початку широкомасштабного російського вторгнення – прим. ред.), крім підтримки та допомоги Україні, має значення ще з двох причин.

По-перше, у зв'язку з наявністю понад 80-річного територіального спору Токіо та Москви за південну частину Курильського архіпелагу, а по-друге, зміни балансу сил у Тихоокеанському регіоні на тлі посилення економічної співпраці РФ і КНР.

Будьмо відвертими, ослаблення Росії військовим шляхом не входить у плани комуністичного Китаю, зате входить у плани демократичної Японії, де давно мріють всадити ніхон-то у спину конаючого московитського ведмедя.

У цілому ж тому візит прем'єр-міністра Кішіди до Києва має не тільки поточне, а й перспективне геополітичне значення, адже крім долі Європи та РФ уже заплановано вирішення долі Далекого сходу і КНР.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Японія уважно стежитиме за перебігом розслідування проти кремлівського бункерного щура Владіміра Путіна.

Читайте також:
Світ
Поки у Гельсинкі більш як місяць тривають перемовини про створення нового коаліційного уряду, на Оландському архіпелазі стає гаряче.
вчора, 16:32
Війна
Україна має право захищатися
01 червня, 12:05
Світ
Польща купує у США ракети Hellfire
30 травня, 15:45
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
30 травня, 11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
30 травня, 09:10