Київ вибудовує міцні зв'язки з Токіо

ПОЛІТИКА
21.03.2023, 17:46
Київ вибудовує міцні зв'язки з Токіо

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кішіда приїхав із робочим візитом до України, адже розглядає нашу країну за стратегічного партнера.

Відтак украй важливо не проґавити слушну мить, аби спільними зусиллями надалі розвалювати державну архітектуру нашого одвічного ворога – ресурсну федерацію московії.

Голова уряду імперії Сонця, що сходить, уже встиг навідатися до багатостраждальної Бучі, де вшанував жертв російських воєнних злочинів, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на "Радіо Свобода".

Цьогорічний візит Фуміо Кішіди (до слова, перший від початку широкомасштабного російського вторгнення – прим. ред.), крім підтримки та допомоги Україні, має значення ще з двох причин.

По-перше, у зв'язку з наявністю понад 80-річного територіального спору Токіо та Москви за південну частину Курильського архіпелагу, а по-друге, зміни балансу сил у Тихоокеанському регіоні на тлі посилення економічної співпраці РФ і КНР.

Будьмо відвертими, ослаблення Росії військовим шляхом не входить у плани комуністичного Китаю, зате входить у плани демократичної Японії, де давно мріють всадити ніхон-то у спину конаючого московитського ведмедя.

У цілому ж тому візит прем'єр-міністра Кішіди до Києва має не тільки поточне, а й перспективне геополітичне значення, адже крім долі Європи та РФ уже заплановано вирішення долі Далекого сходу і КНР.

Натомість "Останній Бастіон" закликає своїх читачів пам'ятати про те, що Японія уважно стежитиме за перебігом розслідування проти кремлівського бункерного щура Владіміра Путіна.

Читайте також:
Війна
Кордони України були позбавлені необхідного захисту у вигляді встановлення сигналізаційних комплексів «Щит».
10:47
Політика
Контроль росіянами Pin-UP - це підстава для скасування ліцензії, але КРАІЛ та Іван Рудий вперто цього не помічали.
вчора, 18:12
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
22 травня, 10:36
Світ
Система, що лежить в основі глобальних телекомунікацій, катастрофічно незахищена.
22 травня, 10:05
Політика
Вони вимагають створення ТСК з питань фортифікацій та розгляду законопроєкту про заборону УПЦ МП.
21 травня, 15:18
Опінії
Але поки що я бачу тільки хаос, бардак, окозамилювання, барижництво, байдужість, пофігізм.
20 травня, 10:40