Київська прокуратура затримала «активіста»-хабарника

КРИМІНАЛ
01.11.2021, 10:34
Київська прокуратура затримала «активіста»-хабарника

$100 тисяч за блокування законопроєкту про авторські права пропонував народному обранцю неназваний голова громадської спілки.

Відповідну інформацію виклала пресслужба на публічній сторінці Київської міської прокуратури у Facebook, передає аґенція "Останній Бастіон". 

Станом на цю мить правоохоронці розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 191, частиною 4 статті 27, частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України.

«Затриманий чоловік звернувся до помічника народного депутата – голови одного з підкомітетів Верховної Ради України – із пропозицією надання 100 тисяч доларів США неправомірної вигоди щорічно за вчинення дій із блокування розгляду законопроєкту зі змінами до ЗУ "Про ефективне управління майновими правами право власників у сфері авторського права і (або) суміжних прав", у частині забезпечення збору доходу від прав організаціями колективного управління. На цей час голову громадської спілки затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За місцем його роботи та проживання тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру», – відзвітували у пресслужбі Київської міської прокуратури.

Цілком імовірно, що фігурант кримінального провадження згодом може виявитися не керівником неназваної "громадської спілки", а штатним агентом НАБУ, чиї співробітники відомі застосуванням методики провокацій.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що НАЗК має питання до прокурора Полтавської місцевої прокуратури.

Читайте також:
Кримінал
Агента російський спеціальних служб викрили у Миколаївській області. Ворожий шпигун зумів стати оперуповноваженим Національної поліції.
23 листопада, 12:14
Кримінал
На острів Котосаарі, де стоїть нерухомість одного з путінських гаманців, навідалися поліціянти. Вони мали стягнути борги з Ігоря Кєсаєва.
02 листопада, 11:06
Кримінал
Заяву до поліції Харківської області подали представники енергетичної компанії. Зміївський районний суд наразі наклав арешт на майно.
30 жовтня, 17:09
Політика
Західні підприємці вчергове шокуються від наших реалій державного управління. Дійшло вже і до шпальт "The Wall Street Journal".
19 червня, 19:32
Світ
Коронавірус усе-таки "втік" із лабораторії Уханьського інституту вірусології, що знаходиться у нетрях комуністичного Китаю.
15 червня, 18:46
Світ
Будь-яка диктатура, особливо лівого (комуністичного) штибу a priori несе смерть і руїну, тому Україні слід розвівати відносини з Китаєм.
08 червня, 18:24