Київська прокуратура затримала «активіста»-хабарника

КРИМІНАЛ
01.11.2021, 10:34
Київська прокуратура затримала «активіста»-хабарника

$100 тисяч за блокування законопроєкту про авторські права пропонував народному обранцю неназваний голова громадської спілки.

Відповідну інформацію виклала пресслужба на публічній сторінці Київської міської прокуратури у Facebook, передає аґенція "Останній Бастіон". 

Станом на цю мить правоохоронці розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 191, частиною 4 статті 27, частиною 4 статті 369 Кримінального кодексу України.

«Затриманий чоловік звернувся до помічника народного депутата – голови одного з підкомітетів Верховної Ради України – із пропозицією надання 100 тисяч доларів США неправомірної вигоди щорічно за вчинення дій із блокування розгляду законопроєкту зі змінами до ЗУ "Про ефективне управління майновими правами право власників у сфері авторського права і (або) суміжних прав", у частині забезпечення збору доходу від прав організаціями колективного управління. На цей час голову громадської спілки затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За місцем його роботи та проживання тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру», – відзвітували у пресслужбі Київської міської прокуратури.

Цілком імовірно, що фігурант кримінального провадження згодом може виявитися не керівником неназваної "громадської спілки", а штатним агентом НАБУ, чиї співробітники відомі застосуванням методики провокацій.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що НАЗК має питання до прокурора Полтавської місцевої прокуратури.

Читайте також:
Кримінал
На 121-шу добу 4-го місяця 8-річної війни нарешті заблокували активи (на понад 1 мільярд гривень) видобувних компаній одного з олігархів РФ.
24 червня, 19:23
Кримінал
Колишній Київський міський голова (у 2006-2012 роках) закликав владу України визнати "незалежність" терористичних угруповань "ДНР"-"ЛНР".
20 червня, 20:35
Світ
Це – чільна дружина голови Кемеровської області Сєргєя Цивілєва – Анна, – на яку записано велику вугільну компанію.
20 січня, 06:59
Світ
Розслідувачі зафіксували кілька рейсів з Казахстану приватного літака Bombardier Global 6000
09 січня, 14:55
Кримінал
У Бориспільській громаді Київської області місцевий депутат із "Європейської Солідарності" привласнив земельні угіддя.
25.12.2021, 14:03
Кримінал
Шевченківський райсуд Києва відмовив енергосервісній компанії "Еско-Північ" у знятті арешту з її активів у банку "Кліринговий дім".
07.10.2021, 12:44