Київське СІЗО — табір смерті у демократичній Україні

КРИМІНАЛ
28 січня, 13:56
Київське СІЗО — табір смерті у демократичній Україні
Фото: Telegram

Насильство, тортури, вбивства, наркотики, приховування злочинів адміністрацією. Це все про Державну установу «Київський слідчий ізолятор».

Відповідний звіт Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця виклав незалежний журналіст-розслідувач Влад Сидоренко. З його слів, саме через подібно до Київського СІЗО ситуацію, фінляндська Феміда не віддає Україні воєнного злочинця Яна Пєтровского.

Так, вітчизняний омбудсман наводить кричущу статистику, яка показує, що Зе-влада на тлі російської агресії, потурає пенітенціарному свавіллю проти засуджених громадян. Ні про яке дотримання прав і свобод ув'язнених не йдеться взагалі, бо сьогоднішня Україна поступово стає міні-росією.

На жаль, основну небезпеку для українців нині становлять вітчизняні силові структури, оскільки московити — це неприховані паразити. Злодійкувата влада блазнів прагне зсередини знищити українську державність та націю, щоби згодом віддати нашу землю чужинцям.

Київське СІЗО — табір смерті у демократичній Україні_1
Київське СІЗО — табір смерті у демократичній Україні_3
Київське СІЗО — табір смерті у демократичній Україні_5
Київське СІЗО — табір смерті у демократичній Україні_7

«Вище представлено витяг з офіційного звіту Лубінця Верховній Раді. Як бачимо, там про тотальне свавілля та створення середньовічної системи тортур у самому центрі Києва. Химерна дійсність, що просто не вкладається в голові. При цьому, не кажучи вже про десятки, просто десятки корупційних скандалів, порушення будь-яких норм моралі. А Денис Малюська продовжує лишатися міністром юстиції!

Ось воно, справжнє обличчя цього людожера зі «слуг народу», вся суть цієї людини в офіційному звіті Лубінця. Також хочу нагадати, що саме з цієї причини, про які у документі вказав омбудсман, влада Фінляндії відмовила нам у видачі російського неонациста, який орудував із бойовиками на окупованих територіях. Прочитайте, будь ласка, і згадайте, що за вікном 2024, а не 1530 рік», — зауважує Влад Сидоренко.

Водночас існує доволі красномовне явище: поки у вітчизняних пенітенціарних закладах убивають українців, російським військовополоненим створюють комфортні умови перебування за ґратами. А потім усі на Печерських пагорбах дивуються, — чому ж екстрадиція не працює; саме тому і не працює.

Між тим медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла раніше, що цілком аналогічна з Київським ситуація спостерігається у Черкаському СІЗО. Обласна прокуратура виявила значні порушення законодавства, проте судді, поліціянти, депутати та міністри досі відмовчуються.

Київське СІЗО — табір смерті у демократичній Україні_9
Читайте також:
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07
Опінії
Одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — борги. Комуністичний режим довів країну до ручки...
26 березня, 13:36
Опінії
Усі, хто проголосували за Zе в 2019-му, несуть пряму відповідальність за все, що ця влада зараз коїть і що планує ще накоїти.
20 березня, 15:10
Політика
Як показує історія, ми повинні зупиняти диктаторів і автократів, інакше вони будуть красти ще більше.
18 березня, 09:56
Політика
В Україні українофобами запроваджено рабовласницький лад.
16 березня, 11:10