КНДР бере пряму участь у війні проти України — президент Південної Кореї

СВІТ
13.11.2023, 11:09
КНДР бере пряму участь у війні проти України — президент Південної Кореї
Фото: Google

Північнокорейський режим як васал комуністичного Китаю активно допомагає російським агресорам. Для Кім Чен Ина це питання власного престижу.

Таку заяву напередодні ввечері під час зустрічі з міністром оборони США Ллойдом Остіном зробив чинний південнокорейський президент Юн Сук Йоль, повідомляє видання Yonhap News Agency. З його слів, Пхеньян безпосередньо залучений до воєнної кампанії Москви проти України.

Президент Південної Кореї зазначив, що КНДР передала майже 2000 контейнерів зі зброєю та боєприпасами росії, транспортувавши вантаж до Владивостока. Це помітне збільшення амуніції допоможе агресорам відновити наступ на Східному фронті в Україні.

«Російсько-українсько-російська та конфлікт між Ізраїлем і ХАМАС як прямо, так і опосередковано мають відношення до Північної Кореї. Тому Південна Корея та США
повинні зміцнити спільну оборону, щоб убезпечити наші країни від будь-яких провокацій із боку КНДР», — наголосив президент Юн Сук Йоль.

Фактично, південнокорейський лідер підтвердив давно відомі, але чомусь не популярні тези, що Україна протистоїть не тільки росії, а й Білорусі, Ірану, КНДР, Сирії й іншим китайським васалам. Важливо знати, що за всіма бідами, які росіяни завдали українцям, стоїть азійський бенефіціар із Пекіна — товариш Сі Цзіньпін.

А тим часом білоруський режим подає прямі сигнали Туреччині з приводу завершення російсько-української війни на умовах Кремля. Мінськ закликав Анкару вплинути на Київ.

КНДР бере пряму участь у війні проти України — президент Південної Кореї_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Дипломати комуністичного Китаю розраховують стати єдиними провідниками миру на Сході Європи. Україну у Пекіні розглядають колонією РФ.
01 березня, 19:13
Опінії
Недалекоглядні поляки знову роблять помилки, не вивчивши досвід своїх предків у минулому. Якщо Україна впаде, росія посуне на Польщу.
26 лютого, 20:32
Політика
Ворожі спеціальні служби активізували свою розгалужену шпигунську мережу країнах Центрально-Східної Європи. Мета — демонізація України.
23 лютого, 08:28
Політика
Україну у Страсбурзі досі вважають розмінною монетою Заходу. Кремлівський бункерний дід залишається важливим партнером європейців.
04 лютого, 15:42
Світ
Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії .
29 січня, 16:15
Світ
Полярні регіони стають новими стратегічними рубежами для комуністичного Китаю. Товариш Сі Цзіньпін має власний план підкорення світу.
28 січня, 16:29