КНР і РФ розгорнули шпигунську мережу у Фінляндії

СВІТ
06.12.2019, 10:50
Поліція безпеки
Поліція безпеки
Фото: Ilta-Sanomat

Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.

Таку інформацію у щорічному звіті оприлюднила фінляндська національна Поліція безпеки (фін. Suojelupoliisi) у четвер, 5 грудня.

Інтерес розвідок РФ і КНР, агенти яких постійно перебувають у Фінляндії, зосереджений перш за все на банківській та інвестиційній сферах, а також на логістиці й охороні здоров'я.

У Поліції безпеки занепокоєні тим, що спецслужби вказаних країн діють послідовно і методично, вони здійснюють прогнозування політичних дій Фінляндії та зовнішній вплив на внутрішньополітичні рішення місцевої державної влади.

Читайте також:
Світ
У Туреччині підтвердили, що безпілотні винищувачі Kizilelma можуть виконувати завдання протиповітряної оборони у складі автономного флоту.
вчора, 18:56
Світ
Сі Цзіньпін перевіряє реакцію світу, поки Вашингтон зайнятий Україною.
вчора, 15:07
Світ
Американські підприємці Адарш Хіремат, Брендан Фуді та Сурья Мідха стали новими іконами технологічного світу.
вчора, 11:26
Світ
Однак незрозуміло, яку саме ціль мав на увазі очільник Білого дому.
29 грудня, 21:35
Світ
Торгівельне судно Ursa Majo, що затонуло у Середземному морі 24 грудня 2024 року, перевозило таємний вантаж.
29 грудня, 19:34
Світ
Джошуа 29 грудня потрапив в автокатастрофу в Нігерії, унаслідок якої загинули дві людини.
29 грудня, 17:13