КНР інфільтрував своїх агентів у ПВК «Вагнер»

СВІТ
06.07.2023, 18:46
КНР інфільтрував своїх агентів у ПВК «Вагнер»
Фото: Twitter

Доки яйценосний міністр оборони та особа, яка виконує роль Президента України, вимагають у Заходу зброю, росіяни вже збирають "Шахіди".

Такі відомості з фотодоказами оприлюднила співробітниця авторитетного американського аналітичного центру "Hudson Institute" Зінеб Рібуа, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За її словами, прямо зараз китайці та представники незаконного збройного формування "Вагнер" спільно працюють в Африці, обмінюючись набутим раніше досвідом.

Показово, але цими громадянами КНР – вже позаштатні відставні офіцери Національно-визвольної армії Китаю, які негласно послуговуються гаслом: «Головорізи всіх країн – об'єднуйтесь».

«Бойовики групи "Вагнера" провели на тижні розпіарену у пропагандистських рупорах місію з евакуації та пошуку китайців. Вони стали мішенню для повстанців у Центральноафриканській республіці, оскільки працювали на шахті поблизу села Дімбі. Це вказує на те, що китайські підприємства та бізнес-проєкти все більше покладаються на захист "вагнерівців".

Також це доводить, що КНР майже не володіє питаннями безпеки власних громадян в Африці, на відміну від РФ. Самопроголошений уряд ЦАР зацікавлений у присутності на теренах країни як угруповання "Вагнер", так і китайських бізнесменів, бо це допомагає втриматися при владі. Багнети та гроші досі вирішують в Африці все», – пояснює Зінеб Рібуа.

Своєю чергою додамо, що невдовзі колективному Заходу в особі США, НАТО та ЄС доведеться повністю забути про свою колишню "стратегію примирення", оскільки вона застаріла, враховуючи зростаючий вплив РФ і КНР на "чорному континенті".

Тим часом, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, як комуністичний Китай переосмислює роль Владіміра Путіна і власну стратегію щодо Росії загалом.

Читайте також:
Війна
Московити притягли на північ Харківщини свою найжахливішу наземну зброю. Комплекси ТОС-1А «Солнцепёк» нищать місто Вовчанськ.
24 червня, 21:49
Війна
Наразі відомо про трьох загиблих та 25 поранених
22 червня, 18:00
Політика
Угода між путіним та Кім Чен Ином є «глибоко лякаючою» і «ворожою до США, миру, свободи та справедливості в усьому світі».
21 червня, 17:13
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
14 червня, 10:00
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
28 травня, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34