КНР на межі колапсу, який, утім, контролюється режимом

Опінії
10 серпня, 19:36
КНР на межі колапсу, який, утім, контролюється режимом
Фото: Facebook

Економічна криза у комуністичному Китаї, як і лімітовані запаси ракет на росії, – досяжний сценарій, який одна розтягнутий у часі.

інвестиційний банкір

Ось уже 20 років усі тільки й кажуть, що в у КНР має настати економічна криза, а вона все не настає і не настає. Ось уже кілька місяців усі тільки й кажуть, що на росії нарешті мають закінчитися запаси ракет, а вони їх усі випускають та випускають.

Це не означає, що у Китаї неможлива економічна криза, як і не означає, що запаси ракет у РФ невичерпні. Це означає, що ми маємо справу із дуже закритими системами.

І прогнози тут дуже часто є інтуїтивним цоканням пальцем у небо. А іноді просто бажанням зібрати якнайбільше вподобайок у соціальних мережах.

І так, економічне зростання у КНР уже не таке значне (у відносних показниках) і накопичилося безліч дисбалансів за десятки років зростання. І так, густота російських атак ракетами не така, як була кілька місяців тому.

Але все одно не треба видавати бажане за дійсне. Як і у випадку кризи в Китаї, ми не можемо передбачити день, коли в Росії будуть вичерпані запаси ракет.

Але того дня, коли це станеться, ми всі зрозуміємо. Єдине, здається, що ракети на росії все ж таки закінчаться раніше...

Читайте також:
Політика
Колективна відповідальність і колективна вина існують, вони завжди існували, а відтак зовсім не суперечить правам людини.
24 вересня, 18:16
Політика
Це вже встановлена диктатура від зелених мух,чи як?
17 вересня, 11:05
Політика
Багаторічне правління кремлівського бункерного щура від початку було освячено кров'ю невинних жертв: росіян,чеченців, грузинів, українців.
14 серпня, 20:36
Політика
Цьогорічна російська воєнна агресія проти України оприявнила глибоку системну кризу всередині державного апарату ресурсної федерації.
24 липня, 20:36
Опінії
Бункерний щур Владімір Путін відрядив на українську землю свою кишенькову гадюку. Екс-"технократ" Сєргєй Кірієнко став практиком рашизму.
15 червня, 09:16
Опінії
Багатовіковий процес самоідентифікації України не пов'язаний з РФ. Ось це і дратує всі режими у Москві, включно з путінським.
07 червня, 09:07