КНР узявся за видобуток власної нафти у Жовтому морі

ЕКОНОМІКА
04.09.2024, 19:27
КНР узявся за видобуток власної нафти у Жовтому морі

Попри закупівлю шалених обсягів «чорного золота» у ресурсної московії, китайським комуністам бракує палива. Не хочуть залежати від васала.

Такі відомості оприлюднило провідне пропагандистське видання Піднебесної англійськомовна редакція Xinhua. Зазначається, що Китай зумів встановити новий рекорд швидкості буріння на шельфі для розвідки нафти.

Місцева державна корпорація «CNOOC» досягла глибини 2138 м за одну добу поблизу острова Хайнань. Буріння на шельфі — складне і важке завдання, пов'язане з ризиками та високими витратами, проте китайських комуністів це не лякає, коли мовиться про ресурси.

Підвищення швидкості буріння має вирішальне значення для досягнення операційних цілей та максимізації видобутку «чорного золота» у територіальних водах КНР. Станом не тепер відомо, що тамтешні інженери оптимізували структуру стовбура свердловини, скоротивши весь процес у рази.

Одночасно фахівці із Пекінського та Шанхайського університетів вдосконалили сам буровий інструмент з урахуванням пластових умов під час експлуатації. Вони створили спеціальну машину із вищим рівнем ефективності для досягнення підводних покладів нафти на глибині понад 3 км.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що венесуельський соціалістичний диктатор готовий позмагатися у видобутку «чорного золота» із сусідньою Ґаяною. Лондон не заважатиме Каракасу.

Читайте також:
Економіка
Уряд Казахстану запускає президентську програму для навернення потенційних інвесторів. Подібний крок раніше здійснив американський лідер.
01 травня, 17:58
Світ
Напружена ситуація на кордоні з Індією змушує турецьку владу проявити акт солідарності. Пакистан не самотній у боротьбі за свій суверенітет.
01 травня, 11:52
Світ
Острівна країна висхідного сонця повертається до колишнього мілітаризму. Станом на тепер поки у галузі переозброєння своїх захисників.
01 травня, 08:29
Економіка
Астана і Кабул узгодили план двосторонньої взаємодії на найближче десятиліття. Середньоазійські країни збудують єдину залізничну мережу.
24 квітня, 20:33
Політика
Султан Хайтем бін Тарік аль-Саїд навідався до кремлівського бункерного діда путіна. Так, один азійський деспот вирішив пошанувати іншого.
24 квітня, 08:28
Світ
Дешеві кредити для придбання сучасної зброї пропонує Нью-Делі, орієнтуючись на традиційних покупців Москви. Перший у переліку — Єреван.
17 квітня, 19:24