КНР узявся за видобуток власної нафти у Жовтому морі

ЕКОНОМІКА
04.09.2024, 19:27
КНР узявся за видобуток власної нафти у Жовтому морі

Попри закупівлю шалених обсягів «чорного золота» у ресурсної московії, китайським комуністам бракує палива. Не хочуть залежати від васала.

Такі відомості оприлюднило провідне пропагандистське видання Піднебесної англійськомовна редакція Xinhua. Зазначається, що Китай зумів встановити новий рекорд швидкості буріння на шельфі для розвідки нафти.

Місцева державна корпорація «CNOOC» досягла глибини 2138 м за одну добу поблизу острова Хайнань. Буріння на шельфі — складне і важке завдання, пов'язане з ризиками та високими витратами, проте китайських комуністів це не лякає, коли мовиться про ресурси.

Підвищення швидкості буріння має вирішальне значення для досягнення операційних цілей та максимізації видобутку «чорного золота» у територіальних водах КНР. Станом не тепер відомо, що тамтешні інженери оптимізували структуру стовбура свердловини, скоротивши весь процес у рази.

Одночасно фахівці із Пекінського та Шанхайського університетів вдосконалили сам буровий інструмент з урахуванням пластових умов під час експлуатації. Вони створили спеціальну машину із вищим рівнем ефективності для досягнення підводних покладів нафти на глибині понад 3 км.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що венесуельський соціалістичний диктатор готовий позмагатися у видобутку «чорного золота» із сусідньою Ґаяною. Лондон не заважатиме Каракасу.

Читайте також:
Світ
На відміну від ісламських одновірців, які підтримали Ґазу лише на словах, жителі країни висхідного сонця роблять справи. Бо добро немає меж.
06 лютого, 06:10
Життя
За висиханням великої, замкненої пустельними землями Казахстану й Узбекистану водойми стоїть Кремль. Це була свідома політика окупантів.
03 лютого, 12:36
Світ
Чи розвалиться ресурсна федерація московії у 2025 році? Таке питання все частіше ставлять собі китайські аналітик й експерти.
14 січня, 06:08
Життя
Супутники показали, як уряд КНР зробив непридатну для життя місцевість потужним енергоцентром. Він генеруватиме до 100 ГВт щорічно.
09 січня, 06:00
Економіка
Сі Цзіньпін розглядає транссибірську магістраль конкурентом нового китайського «шовкового шляху». Пекін орієнтується на Середню Азію.
03 січня, 19:29
Світ
Офіс президента Тайваню вперше провів навчання з моделюванням військової ескалації
26.12.2024, 17:09