КНР узявся за видобуток власної нафти у Жовтому морі

ЕКОНОМІКА
04 вересня, 19:27
КНР узявся за видобуток власної нафти у Жовтому морі

Попри закупівлю шалених обсягів «чорного золота» у ресурсної московії, китайським комуністам бракує палива. Не хочуть залежати від васала.

Такі відомості оприлюднило провідне пропагандистське видання Піднебесної англійськомовна редакція Xinhua. Зазначається, що Китай зумів встановити новий рекорд швидкості буріння на шельфі для розвідки нафти.

Місцева державна корпорація «CNOOC» досягла глибини 2138 м за одну добу поблизу острова Хайнань. Буріння на шельфі — складне і важке завдання, пов'язане з ризиками та високими витратами, проте китайських комуністів це не лякає, коли мовиться про ресурси.

Підвищення швидкості буріння має вирішальне значення для досягнення операційних цілей та максимізації видобутку «чорного золота» у територіальних водах КНР. Станом не тепер відомо, що тамтешні інженери оптимізували структуру стовбура свердловини, скоротивши весь процес у рази.

Одночасно фахівці із Пекінського та Шанхайського університетів вдосконалили сам буровий інструмент з урахуванням пластових умов під час експлуатації. Вони створили спеціальну машину із вищим рівнем ефективності для досягнення підводних покладів нафти на глибині понад 3 км.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, що венесуельський соціалістичний диктатор готовий позмагатися у видобутку «чорного золота» із сусідньою Ґаяною. Лондон не заважатиме Каракасу.

Читайте також:
Економіка
Казахстан дозволив комуністичному Китаю розпочати будівництво контейнерного перевалкового пункту на своїй частині морського узбережжя.
18 листопада, 08:25
Світ
Маленька за розмірами, але велика за кількістю населення азійська держава має нового керманича. Ним став 67-річний військовик Луонґ Куонґ.
25 жовтня, 21:49
Політика
Сі Цзіньпін не припиняє освоювати азійські простори від Пхеньяну до Анкари. Нині в його сіті потрапив і режим Ільгама Алієва.
05 липня, 19:25
Світ
Загроза того, що КНР повторить криваву авантюру РФ, загарбавши сусідню країну, зростає. Сі Цзіньпіну потрібна «маленька переможна війна».
03 липня, 08:27
Світ
Китай сильно роздратований поведінкою путіна, але наслідки будуть не швидко і не явно. Погано, що візит у КНДР дасть армії РФ зброю і людей.
28 червня, 12:38
Світ
На тлі активізації талібів і угруповання ХАМАС спадкоємці справи Усами бін Ладена також не бажають лишатися осторонь доленосних подій.
11 червня, 08:26