Колективний Захід пожинає плоди Чеченської кампанії, – ветеран армії Ічкерії

СВІТ
31 січня, 12:04
Колективний Захід пожинає плоди Чеченської кампанії, – ветеран армії Ічкерії

Сьогоднішня енергетична криза і загроза великої війни в Європі є наслідком політики умиротворення кремлівського агресора в окупованій Чечні.

Таку думку висловив колишній боєць Збройних Сил Чеченської Республіки Ічкерія, ветеран кількох війн на Кавказі І. Магомадов, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, якби у 1990-х і на початку 2000-х років суверенна Чечня мала, якщо не частину підтримки, котру надають Україні, а хоча б реальну політичну нейтральність Заходу, то Кремль нізащо не здійснив окупацію та геноцид тамтешнього народу.

«Я більше, ніж переконаний, що на прикладі Чечні Москва перевірила рівень продажності та боягузтва так званої міжнародної спільноти та низки країн, яких вона помітила наступними жертвами своєї агресії. Чеченські лідери попереджали світ, який погодився з тезою, що "Чечня – це внутрішня справа Росії". Джохар Дудаєв прямо заявляв, що угода та співпраця з окупантом призведе рано чи пізно до того, що і Європа стане внутрішньою справою Росії. Однак горезвісна міжнародна спільнота вважала, що чеченцям і так згодиться... Гірше не буде, а тому воліло відкупитися від Кремля чеченською кров'ю», – стверджує представник чеченського визвольного руху Магомадов.

Він додає, що відкупитися не вийшло, особливо це стосується найближчих сусідів РФ, котрі впродовж 2000-х років радо віддавали на поталу кремлівських спецслужб бійців ЗС ЧРІ.

«Важко повірити, але Україна навіть під час війни з Москвою продовжувала видавати чеченців (та інших кавказців) Росії, де до них застосовують нелюдські тортури. Подібне чинила і Грузія за часів Саакашвілі. Гасла говорити – одне, а боронити життя чеченців, які протистоять Росії ще з часів, коли Путін вважався "добрим малим", – інше. Їх віддавали Кремлю на відкуп... Майже всі видані Росії чеченці вже мертві. Водночас саме завдяки тривалому протистоянню Чечні ці країни отримали фору, щоб упорядкувати свої справи, створити армію та зміцнити суверенітет. А далі були Південна Осетія, Абхазія, Крим, Донбас, які російські війська окупували або визнали незалежними, коли країни, що втратили ці території, побоялися визнати незалежність Чечні. Своє боягузтво вони пояснювали тим, що не можна визнавати незалежність Чечні, бо Росія може цим скористатися. Ну, і що ми маємо сьогодні, чи допомогла ця "обережність"? Пам'ятаймо: той, хто обирає між приниженням і війною, отримає і перше, і друге», – підсумував Магомадов.

Також ветеран ЗС ЧРІ додає, що з часу російської окупації Чечня втратила майже 20% власного населення: понад 260 тисяч убитих, з яких 42 тисячі – невинні діти віком до 11 років.

І якщо це не геноцид, то що тоді можна вважати геноцидом?..

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Джохар Дудаєв передбачив гібридну агресію РФ проти Грузії та України, але Захід її проспав.

ЗС РФ під прикриттям живого щита з жінок та дітей входять до чеченського села
ЗС РФ під прикриттям "живого щита" з жінок та дітей входять до чеченського села
Читайте також:
Війна
Важливим чинником є її швидкострільність та мобільність,
07 серпня, 15:56
Опінії
"Азовсталь" порізав карму росіянам на 100 років наперед ще тоді. Саме тоді, у Маріуполі, коли була багатомісячна блокада.
31 липня, 19:27
Опінії
Росія докладе усіх зусиль, аби знищити Україну, знищити нас, а потім знищити когось іншого. У цій війні для росії мир – це поразка.
30 липня, 19:12
Опінії
Російська армія обстрілює Україну. Важко осягнути логіку маніяка Владіміра Путіна і дати відповідь навіщо він його військо це роблять.
17 липня, 19:33
Опінії
Україні не вигідно відкривати фронт з Білоруссю. А от з росією ми й так воюємо, тільки чомусь обираємо війну лише на нашій території.
29 червня, 17:09
Війна
Окупанти просто ведуть масові обстріли, не обов’язково отримуючи потрібний ефект
16 червня, 15:45