Командир ДУК ПС привітав усіх причетних з Днем створення “Правого сектору”

ВІЙНА
28.11.2021, 14:07
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: replyua.net

Всіх тих, що не зламалися, не зрадили, не розчарувалися, тих, що тримають стрій.

Сьогодні офіційний День створення “Правого сектору”. Початок нового подиху в націоналістичному русі, початок активної боротьби з відвічним ворогом.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав Командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький.

Стемпіцький також привітав усіх причетних “до нашого великого Руху”: тих, що не зламалися, не зрадили, не розчарувалися, тих, що тримають стрій, на всіх фронтах.

“Незламності, принциповості, твердості, віри в Ідею та один в одного! До нових звитяг, друзі й подруги”, — побажав побратимам Командир ДУК ПС.

Нагадаємо, що Національно-визвольний рух “Пра́вий се́ктор” — громадський та військово-політичний рух в Україні та за кордоном, який у своїй структурі об'єднує громадську організацію “Правий сектор”, політичну партію “Правий сектор”, Добровольчий Український Корпус “Правий сектор” та молодіжну громадську організацію “Права Молодь”.

Виник як громадський рух, що об'єднав людей з  націоналістичних організацій.

Сформувався наприкінці листопада 2013 року під час зародження Майдану.

Однією з відомих причин виникнення громадського руху стало відмінне від опозиційних партійних політиків бачення мети проте, зокрема “Правий сектор” виступає за усунення “режиму внутрішньої окупації” та звершення української національної революції.

І на Майдані саме ця організація почала першою діяти силовими методами, що у підсумку і призвело до повалення режиму Януковича.

Читайте також:
Один із прикладів наслідування досвіду УПА сучасними націоналістами...
26 січня, 16:44
І це незалежно від того, хоче цього “кухарка на кухні” — чи ні.
07.12.2021, 18:04
Командир ДУК ПС пообіцяв не допустити замовчування цинічного замовного вбивства побратима.
03.11.2021, 20:35