Командир ДУК ПС привітав усіх причетних з Днем створення “Правого сектору”

ВІЙНА
28.11.2021, 14:07
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: replyua.net

Всіх тих, що не зламалися, не зрадили, не розчарувалися, тих, що тримають стрій.

Сьогодні офіційний День створення “Правого сектору”. Початок нового подиху в націоналістичному русі, початок активної боротьби з відвічним ворогом.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав Командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький.

Стемпіцький також привітав усіх причетних “до нашого великого Руху”: тих, що не зламалися, не зрадили, не розчарувалися, тих, що тримають стрій, на всіх фронтах.

“Незламності, принциповості, твердості, віри в Ідею та один в одного! До нових звитяг, друзі й подруги”, — побажав побратимам Командир ДУК ПС.

Нагадаємо, що Національно-визвольний рух “Пра́вий се́ктор” — громадський та військово-політичний рух в Україні та за кордоном, який у своїй структурі об'єднує громадську організацію “Правий сектор”, політичну партію “Правий сектор”, Добровольчий Український Корпус “Правий сектор” та молодіжну громадську організацію “Права Молодь”.

Виник як громадський рух, що об'єднав людей з  націоналістичних організацій.

Сформувався наприкінці листопада 2013 року під час зародження Майдану.

Однією з відомих причин виникнення громадського руху стало відмінне від опозиційних партійних політиків бачення мети проте, зокрема “Правий сектор” виступає за усунення “режиму внутрішньої окупації” та звершення української національної революції.

І на Майдані саме ця організація почала першою діяти силовими методами, що у підсумку і призвело до повалення режиму Януковича.

Читайте також:
Історія
Ідейно-політична платформа УПА була коротко викладена у базовій листівці, яку розповсюджували серед селянства вояки у 1940-1950-х роках.
03.08.2023, 16:48
Некролог
Командир 1-го батальйону Окремого загону спеціального призначення "Азов" Олег Мудрак поповнив лави Небесного Воїнства України.
22.02.2023, 21:53
Політика
Останній Бастіон нагадує Керівнику ГУНП Сумщини Сергію Чижу про його обіцянку затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року...
26.05.2022, 20:55
Історія
Один із прикладів наслідування досвіду УПА сучасними націоналістами...
26.01.2022, 16:44
Політика
І це незалежно від того, хоче цього “кухарка на кухні” — чи ні.
07.12.2021, 18:04