"Правий сектор” очікує, що влада покарає вбивць Іваніни, інакше діятимуть на власний розсуд

ПОЛІТИКА
26.05.2022, 20:55
Олександр Іваніна
Олександр Іваніна
Фото: 5.ua

Останній Бастіон нагадує Керівнику ГУНП Сумщини Сергію Чижу про його обіцянку затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року...

У “Правому секторі” очікують, що до 27 листопада, коли виповниться місяць з часу вбивства їх побратима Олександра Іваніни, силовики прозвітують про якісь проміжні результати розслідування.

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту Останнього Бастіону повідомив сотник 20-ї резервної сотні ДУК Правий сектор Сергій Супрун.

Сергій Супрун

Він також зазначив, що у зворотному випадку націоналісти діятимуть на власний розсуд.

“Ми, українські націоналісти, передусім є державниками і ми дуже сподіваємося, що спрацюють державні інституції: поліція, прокуратура, суд — злочинці були притягнені до відповідальності і понесли найсуворішу кару. Але ми також знаємо умови і реалії нашої країни. Тому ми не будемо вічно чекати на результати.
І, якщо нам розповідатимуть, що ведеться слідство, а когось насправді “відмазуватимуть”, чи хтось намагатиметься спрямувати слідство в хибному напрямку, то ми про це дуже швидко дізнаємося... Смерть побратима, однозначно має бути покараною”,
— підкреслив ДУКівець.

Супрун зауважив, що відбулося саме політичне вбивство, показова страта.

”Це виглядало як страта. Олександра Іваніну розстріляли в присутності його дружини на порозі будинку в якому він жив”.

Щодо ворожих — проросійських сил, то вони, за інформацією одного з очільників Правого сектору Сумщини, в регіоні й надалі почувають себе досить добре.

Зокрема, за інформацією Сергія Супруна, продовжується прикордонний, контрабандний рух у визначених районах. 

А зважаючи на ситуацію, яка відбувається нині на білорусько-польському кордоні, у 20-ій резервній сотні ДУК ДУК ПС одним з ймовірних сценаріїв розглядають те, що весь потік диверсантів контрольованих РФ буде спрямований і на прикордонну Сумщину, “де їх зустрічатимуть спеціально підготовані ворожі групи”.

Що  стосується ветеранів 20-ої резервної сотні ДУК Правий сектор та решти небайдужих з ветеранського руху, то для нас війна не закінчувалася і не закінчується. Ми готові до найгірших сценаріїв”, — запевнив Супрун.

Разом з тим ДУКівець не береться прогнозувати, як спрацюють державні інституції Сумщини.

Зауваживши, що “не хотілося, щоб повторилося те, що було свого часу на Донбасі, коли СБУ і МВС цілими управліннями переходили на бік ворога”.

вибір редакції
Читайте також:
Історія
Ідейно-політична платформа УПА була коротко викладена у базовій листівці, яку розповсюджували серед селянства вояки у 1940-1950-х роках.
03.08.2023, 16:48
Некролог
Командир 1-го батальйону Окремого загону спеціального призначення "Азов" Олег Мудрак поповнив лави Небесного Воїнства України.
22.02.2023, 21:53
Історія
Один із прикладів наслідування досвіду УПА сучасними націоналістами...
26.01.2022, 16:44
Політика
І це незалежно від того, хоче цього “кухарка на кухні” — чи ні.
07.12.2021, 18:04
Війна
Всіх тих, що не зламалися, не зрадили, не розчарувалися, тих, що тримають стрій.
28.11.2021, 14:07