Командирові 1-ї штурмової роти ДУК “Правий сектор” Дмитрові Коцюбайлу присвоєно звання Героя України

Виміри
01.12.2021, 12:30

Президент присвоїв звання Героя України командирові 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС Дмитрові Коцюбайлу (“Да Вінчі”).

Дмитро Коцюбайло удостоєний цього звання “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”.

Дмитро Коцюбайло – уродженець Івано-Франківської області, активний учасник Революції Гідності. Бере участь у бойових діях з початку російсько-української війни, 2014 року командував взводом добровольців Правого сектору, 2015-го став командиром роти.

У 2014 році Дмитро отримав важке поранення танковим снарядом в населеному пункті Піски, Донецької області. Після одужання, через 3 місяці реабілітації повернувся на фронт, де до сьогодні продовжує відстоювати інтереси України, звільняти окуповані території та боротися з російськими загарбниками.

Дмитро Коцюбайло зарекомендував себе як відданий спільній визвольній справі командир, надійний та перевірений запеклими боями побратим.

Командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький привітав Дмитра Коцюбайла з найвищою державною нагородою - Герой України!

"Служіння Нації та боротьба з російським окупантом високо оцінена.

Це достойна нагорода, яка підкреслює, що "Правий сектор" не бандформування, як часто шиплять наші недруги і вороги, а структура, яка народжує героїв", - написав Командир ДУК ПС.

Колектив Останнього Бастіону щиро вітає Дмитра Коцюбайла з отриманням заслуженої нагороди.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Жителі Гребінки відвідали могилу 38-річного В'ячеслава Лисенка, полеглого у битві за Донецький аеропорт 17 січня 2015 року.
18 січня, 09:06
6 років тому під час бою неподалік окупованої росіянами Горлівки загинув український захисник із Глобиного Віктор Аврамчук.
11 січня, 13:21
18 грудня 2016 року у бою на Світлодарській дузі у Донецькій області смертю хоробрих полягли четверо добровольців-правосекторівців.
18.12.2021, 14:23