Комфорт понад усе: мешканці Фінляндії підтримують завезення заробітчан з України

СВІТ
25.05.2020, 10:46
Комфорт понад усе: мешканці Фінляндії підтримують завезення заробітчан з України

Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.

Про це свідчать нещодавно оприлюднені результати соціологічного дослідження, проведеного Фондом розвитку муніципальної сфери Фінляндії.

Водночас, головною умовою для завезення заробітчан опитані громадяни назвали відповідні критерії відбору, визначені владою, з метою забезпечити фінляндські підприємства кваліфікованою робочою силою.

Понад половина респондентів (52%) вважає, що збільшення трудової міграції може позитивно відбитися не тільки на економіці країни, але й суспільстві.

Знаменно, що найбільше за залучення іноземної робочої сили виступають прихильники чинного уряду країни: 85% потенційних виборців партії "Зелених", 80% симпатиків "Центристської партії", 77% прихильників Соціал-демократичної партії та 71% потенційних виборців "Союзу лівих сил".

Єдиною політичною силою країни, 69% прихильників якої ставляться суто негативно до заробітчан, стала головна опозиційна партія "Справжні фіни", що прагне відновити сталий економічний розвиток власними силами.

Читайте також:
Німці – праґматична нація, котра, втім схильна робити помилки, вірячи, що перебування при владі блоку ХДС/ХСС убереже Європу від Кремля.
15 червня, 08:48
Громадяни північноєвропейської країни з одного боку задоволені карантинними обмеженнями лівого уряду, а з іншого — підтримують праві партії.
18 березня, 13:04
Більшість громадян США переконані, що результати виборів-2020 призведуть до зростання вуличного насильства на політичному ґрунті.
15 березня, 14:07
Пройти процедуру щеплення за кордоном мають намір майже 30% мешканців Санкт-Петербурга і Ленінградської області.
21 січня, 09:48
Економічна криза, пандемія коронавірусу і... зростання націоналізму найбільше турбують мешканців Фінляндської Республіки.
26.10.2020, 12:28