Комфорт понад усе: мешканці Фінляндії підтримують завезення заробітчан з України

СВІТ
25 травня, 10:46
Комфорт понад усе: мешканці Фінляндії підтримують завезення заробітчан з України

Більшість фінляндців позитивно ставляться до трудової міграції з-за меж Євросоюзу, яка має відновити економічний потенціал країни.

Про це свідчать нещодавно оприлюднені результати соціологічного дослідження, проведеного Фондом розвитку муніципальної сфери Фінляндії.

Водночас, головною умовою для завезення заробітчан опитані громадяни назвали відповідні критерії відбору, визначені владою, з метою забезпечити фінляндські підприємства кваліфікованою робочою силою.

Понад половина респондентів (52%) вважає, що збільшення трудової міграції може позитивно відбитися не тільки на економіці країни, але й суспільстві.

Знаменно, що найбільше за залучення іноземної робочої сили виступають прихильники чинного уряду країни: 85% потенційних виборців партії "Зелених", 80% симпатиків "Центристської партії", 77% прихильників Соціал-демократичної партії та 71% потенційних виборців "Союзу лівих сил".

Єдиною політичною силою країни, 69% прихильників якої ставляться суто негативно до заробітчан, стала головна опозиційна партія "Справжні фіни", що прагне відновити сталий економічний розвиток власними силами.

Читайте також:
Міністру МВС не довіряють близько 80% громадян України.
30 червня, 16:24
Частка противників співпраці з МВФ за кілька місяців зросла на 15%
29 червня, 18:17
Різниця між кількістю тих, хто схвалю та тих, хто не схвалює дії Зеленського, вперше за рік стала від'ємною – мінус 7%.
29 червня, 17:45
Найбільше респондентів обрали варіант, що коронавірус був розроблений і навмисно поширений у світі для зменшення чисельності населення.
26 червня, 15:02
Переважна більшість громадян вважають, що Зеленський зовсім не виконав свої передвиборчі обіцянки.
26 червня, 14:29
Експерти також розповіли, що є негативний баланс довіри до Уряду, СБУ, Національної поліції, прокуратури, ДБР, НАБУ.
23 червня, 15:02