Комунальники зняли українські прапори з монумента Слави в Полтаві

ПОЛТАВА
09 квітня, 12:35
Комунальники зняли українські прапори з монумента Слави в Полтаві

Полтавські поліцейські встановили, що прапори з пам’ятника Слави в центрі Полтави зняли працівники «Декоративних культур».

Нагадаємо, вчора з монумента Слави в Корпусному парку Полтави зникли державний синьо-жовтий прапор і революційний червоно-чорний стяг ОУН. У міській раді не надали інформації про те, хто їх прибрав.

Полтавець Олександр Сороковий звернувся в поліцію.

Комунальники зняли українські прапори з монумента Слави в Полтаві_1

9 квітня поліція за допомогою відеокамер «Безпечне місто» встановила, що прапори за допомогою автовишки зняли комунальники «Декоративних культур». Вони це пояснили тим, що «навели лад із пам’ятником».

Комунальники зняли українські прапори з монумента Слави в Полтаві_2

Прапори віддали Сороковому.

«Щойно, працівниками поліції були повернуті викрадені прапори але з пошкодженнями. Пояснень на місці не надали, пообіцяли надати письмову відповідь щодо інциденту згодом, — розповів у Facebook Олександр Сороковий. 

Нагадаємо, українські прапори та гасло «Слава Україні» на пам’ятнику встановили активісти у 2014 році, коли почалась російська військова агресія. Прапори є символом боротьби українського народу проти Росії. З того часу прапори періодично знімали і повертали на монумент. Востаннє їх оновили два роки тому представники «Конгресу українських націоналістів Полтавщини» до Дня прапора України.

«Вітання нашим захисникам, добровольцям та військовим, які боронять нашу землю, від збройної агресії. Бо ми віримо і знаємо, що наш прапор майорітиме «від Сяну до Дону», над усією Україною. Шана українцям, які підносять і міцно тримають, український прапор! Слава Україні!», — написали націоналісти у Facebook 23 серпня 2019 року.

Монумент Слави — пам’ятник на честь 100-річчя перемоги російської армії Петра I над шведськими військами Карла XII у Полтавській битві 27 червня 1709 року. Пам'ятник встановлено у 1811 році в центрі Круглої площі Полтави. Монумент Слави замикає перспективу восьми вулиць міста, є його ідейною і містобудівною домінантою, утворює разом із забудовою Круглої площі ансамбль доби російського класицизму.

Читайте також:
Ілля Кива готує чергову провокацію для зміщення акцентів в інформаційному просторі ?
08 травня, 11:36
Аграрна мафія продовжує знущатися з жителів Полтавського району
03 травня, 12:30
Божа справа чи справа на мільйони ?
30 квітня, 13:22