Комуністичний Китай готується до військового вторгнення на Тайвань

СВІТ
08 квітня, 12:17
Комуністичний Китай готується до військового вторгнення на Тайвань
Фото: YouTube

Військове командування Китайської Народної Республіки розгорнуло авіаносне угруповання біля берегів острова Тайвань.

У разі провокації Пекіну – відповідь Тайбею буде симетричною, в інтерв'ю для видання "The Associated Press" заявив міністр закордонних справ Китайської Республіки Джозеф Ву.

Урядовець також додає, в останні дні винищувачі КНР 10 разів порушували повітряний простір Тайваню, що свідчить про приготування до ескалації конфлікту.

«Ми вважаємо вказані дії свідомою провокацією зі сторони офіційного Пекіну. Якщо інтервенція все ж таки відбудеться, наша країна, і ми на цьому наголошували неодноразово, буде воювати до кінця. Ми не дамо загарбати Тайвань», – заявив Джозеф Ву.

Нагадаємо, що комуністичний Китай не визнає окремішне існування незалежної демократичної острівної країни з центром у Тайбеї, бажаючи приєднати її до себе за будь-яку ціну.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Китайська Республіка і США мають намір спільно протидіяти загрозам зі сторони КНР на морі.

Читайте також:
Стягнення багатотисячного російського війська до кордонів України має допомогти агресору просувати свій наратив на міжнародній арені.
20 квітня, 10:23
Нова американська влада не збирається воювати з Путіним.
19 квітня, 17:25
Комуністичний Китай взявся втілювати у життя методи "м'якої сили", розпочавши з "благодійної" поставки вакцин до Параґваю.
19 квітня, 08:59
Чи у Кремлі не забули, що українці вміють воювати далеко не гірше за не мотивованих російських туристів?
18 квітня, 14:34
У сухому залишку на нашій ділянці фронту мінус два есмінці та невідома доля щодо повноправного членства у Північноатлантичному альянсі...
17 квітня, 17:56
Переважна більшість країн-членів Північноатлантичного альянсу на чолі з Францією не хочуть бачити серед своїх союзників Україну.
14 квітня, 10:37