Комуністичний Китай підтримує геноцид українців

СВІТ
07.03.2022, 11:24
Комуністичний Китай підтримує геноцид українців
Фото: Facebook

За будь-якої ситуації в Україні офіційний Пекін завжди стоятиме за спиною Москви, скеровуючи її у потрібному для себе напрямі.

Таку думку на своїй сторінці у Twitter виклав очільник Ліберально-демократичної ліґи та координатор "Free Hong Kong Center" Артур Харитонов.

За його словами, після розгортання повномасштабних бойових дій РФ проти України у КНР запустили відповідну рекламну кампанію з метою підтримки агресора.

«Сьогодні у комуністичному Китаї відкрито і пафосно продають ерефівські солодощі з Путіним і Кадировим. Знаєте для чого? Щоби підтримати Кремль», – зазначив Артур Харитонов.

Також очільник Ліберально-демократичної ліґи заявив, що КНР грає у власну геополітичну гру, а тому всіляка підтримка Москви з боку Пекіну продовжуватиметься.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Китай не бачить загрози у тому, що путінські війська розпочали відкрите загарбання незалежної України.

Комуністичний Китай підтримує геноцид українців_1
Читайте також:
Політика
Владімір Путін усьому голова, а інших партій чи лідерів в уяві росіян немає, бо і примарні перспективи майбутнього розвіялися 24.II.2022.
27 січня, 17:36
Світ
Азійська комуністична диктатура зі столицею у Пекіні отримує чималі вигоди від тривалої російської воєнної агресії та геноциду українців.
24 січня, 18:36
Політика
Українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних. У Кремлі є "сірий кардинал".
15 січня, 16:30
Економіка
Лукашенківський режим намагається приховати від своїх громадян і всього світу реальний стан економіки, але шило у мішку не приховати.
12 січня, 18:28
Світ
Уперше, починаючи з 16 вересня 2022 року, на теренах близькосхідної ісламської республіки істотно знизився рівень усенародного невдоволення.
12 січня, 14:01
Політика
На тлі воєнних поразок в Україні російський режим цементує владу всередині РФ. Кремль знищуватиме декларативні рештки федеративного устрою.
05 січня, 17:59