Комуністичний Китай запропонував Європі авантюрний план

ЕКОНОМІКА
21 січня, 07:59
Комуністичний Китай запропонував Європі авантюрний план
Фото: Xinhua

Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.

Китайський прем'єр Лі Цян виступив на щорічному Всесвітньому економічному форумі з пропагандистською промовою. Він запропонував зміцнення співпраці для побудови загальновигідної та інклюзивної світової економіки, повідомляє видання Xinhua.

Зі слів урядовця КНР, посилення координації макроекономічної політики для створення більшої синергії має зміцнити глобальне зростання, причому обопільне для Сходу і Заходу. У сучасному світі, переконаний Лі Цян, країни мають дуже тісні зв'язки, які не слід руйнувати навіть під час воєн.

Фактично, представник диктатора Сі Цзіньпіна на з'їзді грошовитих мішків, які впроваджують неотроцькізм, прямо вказав: теперішній китайський державний капіталізм поховає західний ринковий капіталізм, якщо не буде досягнено консенсусу. Хоча цей консенсус і має постати на хиткій силі Пекіна.

Але заради справедливого висвітлення події слід зауважити, що головні тези прем'єр-міністра КНР прозвучали вже після його кількахвилинної промови з високої трибуни у Давосі, а у відповідях на запитання преси. Отже, Лі Цян заявив, зокрема, наступне:

«Китай не відмовляється від укладених угод і не виходить із жодних організацій. Наша держава не просить інших країн обирати чиюсь сторону. Китай завжди був стійким прихильником багатостороннього підходу (мультилатералізму)».

Добре було б цю фразу написати на лобі російським турбопатріотам (фанатам дружби Москви та Пекіна — прим. ред.), які постійно волають про «братський поділ усього світу союзом РФ-КНР для остаточного поховання Заходу». Навряд товариш Сі, чиї економічні зв'язки з Європою та Америкою міцнішають, готовий до ескалації конфлікту на догоду рашистам.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що прямо зараз китайські науковці знову бавляться із небезпечними мікроорганізмами та вірусами. Вочевидь глобальної пандемії та мільйони смертей їм було мало.

Читайте також:
Війна
На 11-му році антиукраїнської війни населення країни-окупанта слід визнати біологічним видом, який становить загрозу існуванню всій планеті.
вчора, 07:12
Опінії
Кремлівський бункерний диктатор не зупиниться, поки не отримає фатальну відсіч від українців. Його орда має згинути, як роса на сонці...
01 квітня, 21:53
Війна
Українцям слід менше користуватися соціальними мережами та припинити ширити ворожу пропаганду. Паніка не наближає перемогу.
29 березня, 14:52
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45