У лабораторіях КНР експериментують над новим коронавірусом

18 січня, 13:42
У лабораторіях КНР експериментують над новим коронавірусом
Фото: New York Post

Китайські науковці знову бавляться із небезпечними мікроорганізмами. Вочевидь глобальної пандемії та мільйони смертей їм було мало.

Про це з горезвісного міста Ухань повідомило видання New York Post, посилаючись на власні джерела серед вірусологів КНР. Зазначається, що новий штам SARS-CoV-2, названий GX_P2V, убиває 100% заражених гуманізованих мишей і щурів.

Слід наголосити, що досліди здійснюють пов'язані із китайськими військовиками науковці, а це обмежене коло осіб, які є партійцями. На початку січня поточного року їм вдалося клонувати виявлений у панголінів вірус і використали для зараження гризунів.

У поширеній серед залучених в експеримент членів Комуністичної партії таємній інструкції вміщено попередження наступного змісту: «Це відкриття підкреслює ризик спалаху зараження GX_P2V у людей. Смерть може настати за лічені дні після інфікування».

Науковці, з якими поспілкувалися журналісти видання New York Post, додали, кожен піддослідний гризун, інфікований патогеном, помер протягом тижня. Високий рівень вірусного навантаження зафіксовано у мозку та очах мишей, що дозволяє припустити — попри схожість із Covid-19, новий вірус розмножується і поширюється організмом унікальним чином.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що фахівці вітчизняного міністерства охорони здоров'я виявили в Україні мутований коронавірус «Пірола». Чиновники наголошують, що вірус швидше вражає ослаблений імунітет людини.

Читайте також:
Світ
Американські науковці знайшли нову причину невиліковного захворювання. З'ясувалося, що проблема у збільшенні крапель жиру у клітинах мозку.
17 березня, 14:53
Життя
Здавна людство досягло великого прогресу у діагностиці та лікуванні сухот. Це інфекційне захворювання викликають палички Коха.
15 березня, 19:17
Життя
Дерматологи з лікарні Ханчжоу Чжецзянського медичного університету приголомшили дослідженням. Виявилося, що алопеція залежить від бактерій.
13 березня, 07:10
Життя
Учасники дослідження, віком 18-30 років, перебували під постійним наглядом протягом двох 24-годинних сеансів. Вони спали вночі по 8 годин.
12 березня, 14:55
Життя
Біологи з'ясували: деякі ґрунтові й озерні бактерії високогірного азійського краю виробляють молекули рифаміцинів, кадаміцинів, хадаміцинів.
04 березня, 22:40
Життя
Міжнародна команда біологів дослідила бібліотеку, яка містить понад 50 мільярдів різних людських антитіл. Протиотруту випробували на мишах.
25 лютого, 16:39