У лабораторіях КНР експериментують над новим коронавірусом

18 січня, 13:42
У лабораторіях КНР експериментують над новим коронавірусом
Фото: New York Post

Китайські науковці знову бавляться із небезпечними мікроорганізмами. Вочевидь глобальної пандемії та мільйони смертей їм було мало.

Про це з горезвісного міста Ухань повідомило видання New York Post, посилаючись на власні джерела серед вірусологів КНР. Зазначається, що новий штам SARS-CoV-2, названий GX_P2V, убиває 100% заражених гуманізованих мишей і щурів.

Слід наголосити, що досліди здійснюють пов'язані із китайськими військовиками науковці, а це обмежене коло осіб, які є партійцями. На початку січня поточного року їм вдалося клонувати виявлений у панголінів вірус і використали для зараження гризунів.

У поширеній серед залучених в експеримент членів Комуністичної партії таємній інструкції вміщено попередження наступного змісту: «Це відкриття підкреслює ризик спалаху зараження GX_P2V у людей. Смерть може настати за лічені дні після інфікування».

Науковці, з якими поспілкувалися журналісти видання New York Post, додали, кожен піддослідний гризун, інфікований патогеном, помер протягом тижня. Високий рівень вірусного навантаження зафіксовано у мозку та очах мишей, що дозволяє припустити — попри схожість із Covid-19, новий вірус розмножується і поширюється організмом унікальним чином.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що фахівці вітчизняного міністерства охорони здоров'я виявили в Україні мутований коронавірус «Пірола». Чиновники наголошують, що вірус швидше вражає ослаблений імунітет людини.

Читайте також:
Життя
Впродовж наступної чверті століття на планеті спостерігатиметься збільшення диспропорцій. Людству загрожує нова невиліковна чума.
11 листопада, 21:49
Життя
Хутрові звірі опинилися під загрозою знищення. Науковці стверджують, що рідкісні ссавці є носіями мутованих аналогів COVID-19.
10 вересня, 19:22
Життя
Найгірший стан справ у дошкільнят. Часте «залипання у блакитних екранах» підвищує їхню схильність до прояву гніву та фрустрації.
14 серпня, 06:08
Життя
У Гонконґу розробили засіб для лікування раку носогорла. Він знищує мутовані й впливає на імунні клітини, провокуючи боротьбу із хворобою.
26 червня, 06:09
Життя
Комахи мають надзвичайну чуйність нюхових нейронів. Медоносних бджіл можна використовувати для розробки нових засобів ранньої діагностики.
16 червня, 17:30
Життя
У новому дослідженні взяли участь 9065 осіб. 19,5% із них скаржилися на психотичні розлади, 11,4% — на депресію, 9,7% — на тривожний розлад.
02 червня, 07:51