Конгрес США може визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією

СВІТ
02.12.2022, 12:55
Конгрес США може визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією

До Конгресу США внесли законопроект про визнання ПВК "Вагнер" терористичною організацією

Група сенаторів США внесла до Конгресу двопартійний законопроект про визнання російської приватної військової компанії "Вагнер" іноземною терористичною організацією.

Як повідомляється на сайті сенатора від штату Міссісіпі Роджера Вікера, документ внесли до Конгресу 1 грудня.

Проект закону "Про притягнення до відповідальності російських найманців" містить вимогу до держсекретаря США визнати найманців "Вагнера" і будь-які афілійовані з цією ПВК групи, а також її наступниць іноземною терористичною організацією (FTO). Зазначається, що це закликають зробити протягом 90 днів з дня набрання Законом чинності.

"володимир путін і його поплічники не зупиняться ні перед чим для досягнення своїх цілей, включаючи використання найманців, таких як група Вагнера, для вчинення звірств від їх імені. США повинні називати цю тіньову армію тим, чим вона є: іноземною терористичною групою. Ми повинні притягнути їх до відповідальності разом з усіма, хто їх підтримує", – підкреслив Вікер.

Співавтор законопроекту, сенатор від штату Меріленд Бен Кардін зазначив, що найманці з цієї ПВК "достовірно пов'язані з незліченними звірствами в Україні, в Сирії і на всьому африканському континенті".

"США повинні негайно визнати групу Вагнера іноземною терористичною організацією. Це зменшить чисельність російських збройних сил і допоможе притягнути до відповідальності порушників прав людини", – додав він.

Конгресмен Річард Хадсон заявив, що ПВК "Вагнер" становить загрозу для інтересів і безпеки США, а також їх партнерів і союзників.

"Ми повинні притягнути до відповідальності тих, хто несе відповідальність за розв'язану путіним війну проти України і звірства в інших місцях. Оголошення цієї групи найманців іноземною терористичною організацією надішле сильний сигнал тим, хто знаходиться в росії, і всім, хто прагне заподіяти шкоду всьому світу", – підкреслив політик.


Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ФБР оголосило у розшук засновника ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина з нагородою $250 000 за інформацію про його місцезнаходження.

Конгрес США може визнати ПВК

Також варто зауважити, що з 16 лютого 2018 року на євгенія  прігожина рішенням окружного суду округу Колумбія був виданий федеральний ордер на арешт.

Це сталося після того, як його обґрунтовано звинуватили у змові з метою шахрайства проти США.

Читайте також:
Кримінал
«Найдемократичніша країна» Європи вкотре стала на бік агресора. Полеглим героям України плюнули на могили фінські слуги Феміди.
08 грудня, 12:43
Світ
Криваве вбивство сталося напередодні в окупованому Ізраїлем місті Дженін. Смерть палестинських дітей потрапило на камери спостереження.
30 листопада, 10:01
Війна
32 знищені приватні садиби, сотні наляканих цивільних і, на щастя, жодного вбитого. Такі наслідки вчорашнього ракетного нападу по Запоріжжю.
22 листопада, 16:43
Світ
70 цивільних осіб загинули від авіаудару, здійсненого літаками ЦАХАЛ по шпиталю у місті Хан-Юніс. Кількість поранених — понад 300.
20 листопада, 11:08
Світ
Сіоністський режим Біньяміна Нетаньягу не обмежився геноцидом мусульман у Ґазі. У Тель-Авіві згадали про Західний берег річки Йордан.
17 листопада, 12:45
Світ
Вказану тактику найчастіше використовують лише Тель-Авів і Москва. А ще вони є окупантами, що чинять геноцид волелюбних народів.
15 листопада, 12:03