ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК "Вагнер"

КРИМІНАЛ
26.11.2022, 14:06
ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК "Вагнер"

За інформацію про євгєнія прігожина влада США оголосила нагороду $250 000

ФБР оголосило у розшук засновника ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина з нагородою $250 000 за інформацію про його місцезнаходження.

ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК
ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК

Ці гроші будуть передані особі, котра надасть інформацію про пригожина, яка в подальшому допоможе притягнути його до відповідальності та арешту.

У ФБР зазначають, що євген пригожин підозрюється у змові з метою перешкоджання та знищення законних функцій Федеральної виборчої комісії, Міністерства юстиції Сполучених Штатів Америки, а також Державного департаменту Штатів.

"Це сталося у Вашингтоні, округ Колумбія, з початку 2014 року до 16 лютого 2018 року. Саме Пригожин був основним спонсором петербурзького Агентства інтернет-досліджень (IRA). Він нібито контролював і схвалював їхні операції з політичного та виборчого втручання у США, які включали купівлю американського комп’ютерного серверного простору, створення сотень фіктивних онлайн-персон і використання вкрадених ідентифікацій осіб з Штатів. Ці дії нібито були вжиті, щоб охопити значну кількість американців з метою втручання в політичну систему Сполучених Штатів, включаючи президентські вибори 2016 року", — йдеться в повідомлення ФБР.

Також зазначається, що з 16 лютого 2018 року на євгенія  прігожина рішенням окружного суду округу Колумбія був виданий федеральний ордер на арешт. Це сталося після того, як його обґрунтовано звинуватили у змові з метою шахрайства проти США.


Нещодавно власник ПВК «Вагнер» євгєній прігожин, відомий як «кухар Путіна», заявив, що вважає Європарламент «розпущеним» та відправив у законодавчий орган закривавлену кувалду у футлярі для скрипки, бо там хочуть визнати компанію терористичною організацією.

ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК

Міністр закордонних справ Естонії відправив прігожину наручники, у відповідь на кувалду, яка раніше була направлена до Європарламенту.

Читайте також:
Війна
Експерти пишуть, що сторони обмінювалися взаємними звинуваченнями
27 січня, 12:15
Війна
Видання зазначає, що супутниковий знімок, зроблений 24 січня, показує близько 170 ділянок для поховання
25 січня, 13:15
Війна
пригожин розкритикував нове військове керівництво росії
23 січня, 14:15
Війна
"Єдина людина, якій небайдужа доля захисника рф та його родини"
22 січня, 12:18
Війна
Група "стала ключовим компонентом української кампанії"
20 січня, 12:15
Війна
Не згадує ПВК "Вагнер" у повідомленнях про бойові дії під Бахмутом і російське міністерство оборони.
17 січня, 09:20