ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК "Вагнер"

КРИМІНАЛ
26.11.2022, 14:06
ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК "Вагнер"

За інформацію про євгєнія прігожина влада США оголосила нагороду $250 000

ФБР оголосило у розшук засновника ПВК "Вагнер" євгєнія прігожина з нагородою $250 000 за інформацію про його місцезнаходження.

ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК
ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК

Ці гроші будуть передані особі, котра надасть інформацію про пригожина, яка в подальшому допоможе притягнути його до відповідальності та арешту.

У ФБР зазначають, що євген пригожин підозрюється у змові з метою перешкоджання та знищення законних функцій Федеральної виборчої комісії, Міністерства юстиції Сполучених Штатів Америки, а також Державного департаменту Штатів.

"Це сталося у Вашингтоні, округ Колумбія, з початку 2014 року до 16 лютого 2018 року. Саме Пригожин був основним спонсором петербурзького Агентства інтернет-досліджень (IRA). Він нібито контролював і схвалював їхні операції з політичного та виборчого втручання у США, які включали купівлю американського комп’ютерного серверного простору, створення сотень фіктивних онлайн-персон і використання вкрадених ідентифікацій осіб з Штатів. Ці дії нібито були вжиті, щоб охопити значну кількість американців з метою втручання в політичну систему Сполучених Штатів, включаючи президентські вибори 2016 року", — йдеться в повідомлення ФБР.

Також зазначається, що з 16 лютого 2018 року на євгенія  прігожина рішенням окружного суду округу Колумбія був виданий федеральний ордер на арешт. Це сталося після того, як його обґрунтовано звинуватили у змові з метою шахрайства проти США.


Нещодавно власник ПВК «Вагнер» євгєній прігожин, відомий як «кухар Путіна», заявив, що вважає Європарламент «розпущеним» та відправив у законодавчий орган закривавлену кувалду у футлярі для скрипки, бо там хочуть визнати компанію терористичною організацією.

ФБР США оголосило у розшук засновника ПВК

Міністр закордонних справ Естонії відправив прігожину наручники, у відповідь на кувалду, яка раніше була направлена до Європарламенту.

Читайте також:
Війна
На «чорному континенті» набирає обертів рекрутинг найманців у лави російської армії. Вочевидь свого «гарматного м'яса» агресору бракує.
05 лютого, 08:34
Війна
У Тверській області московії впав літак, який належить прігожину
23.08.2023, 20:00
Світ
Вважається, що державна адміністрація Нігеру, яка відкинула колишню колонізаторську Францію, повернулася обличчям до росії.
06.08.2023, 09:31
Війна
"Вагнерівці" продовжують прибувати до Білорусі, - Пентагон
21.07.2023, 09:14
Війна
У таборі можуть розмістити понад вісім тисяч бойовиків ПВК «Вагнера»
01.07.2023, 06:21
Війна
Нові завербовані найманці підписують контракти з ПВК "Вагнер", а не з Міністерством нападу московії
30.06.2023, 09:24