Конкурс з обрання директора Музею Майдану сфальсифіковано: конкурентів директора Пошивайла усунули

ПОЛІТИКА
27.08.2021, 20:34
Скоропадський обіцяє боротися
Скоропадський обіцяє боротися
Фото: Фейсбук

Ексжурналіст Артем Скоропадський вимагає заблокувати проведення конкурсу в режимі "мєждусобойчіка".

Конкурс на директора Музею Майдану видався швидкоплинним. Сьогодні комісія протиправно відсторонила від участі всіх кандидатів, окрім чинного директора Пошивайла.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав один з кандидатів на посаду, відомий журналіст Артем Скоропадський.

“Для цього вдалися до низьких маніпуляцій, зокрема, засумнівалися, що моє посвідчення про українське  громадянство, що надав президент Зеленський, дійсно є громадянством”, – повідомив Скоропадський, який вже запропонував висловити недовіру такій комісії. 

АртемСкоропадський, зокрема, написав звернення Голові Інституту Національної Пам'яті Дробовичу та міністру культури та інформаційної політики Ткаченку в якому навів факти того, що конкурс сфальсифіковано.

Окрім випадку з громадянством Скоропадський зауважив дивну сліпуватість членів комісії, які чомусь вважають, що керівництво пресслужбою з 30 людей – "не є прикладом керівництва колективом" (Скоропадський очолював пресслужбу Правого сектору-ред).

"А також зазначили, що кандидати нібито не працював у сфері культури, в той час, як Скоропадський А. К.  8 років працював у газеті “Комерсант”, серед іншого, регулярно дописуючи у розділ культура, щодо культурних подій та беручи інтерв’ю з культурними діячами, серед іншого лідерами духовно-культурної думки", – йдеться у зверненні Артема Скоропадського.

Читайте також:
Політика
Правозахисники навели ще один довід, що справа “шита білими нитками”.
19.10.2021, 22:06
Світ
Партія олігарха Бідзіни Іванішвілі "Грузинська мрія", яка формує уряд, порушила чинне законодавство країни.
30.11.2020, 11:34
Політика
Уряд виплатив майже $3 мільйони компенсацій жертвам аванського синдрому, який проявлявся у шпигунів, дипломатів та їхніх родин.
13:04
Політика
Причиною смерті американського сенатора Ліндсі Грема став серцевий напад. Політик раптово помер у своєму будинку у Вашингтоні.
12:11
Політика
Держсекретар США Марко Рубіо отримав безпрецедентний вплив на Венесуелу,
11:03
Політика
Американський сенатор-респубьліканець Ліндсі Грем помер ввечері 11 липня.
09:29