Конкурс з обрання директора Музею Майдану сфальсифіковано: конкурентів директора Пошивайла усунули

ПОЛІТИКА
27.08.2021, 20:34
Скоропадський обіцяє боротися
Скоропадський обіцяє боротися
Фото: Фейсбук

Ексжурналіст Артем Скоропадський вимагає заблокувати проведення конкурсу в режимі "мєждусобойчіка".

Конкурс на директора Музею Майдану видався швидкоплинним. Сьогодні комісія протиправно відсторонила від участі всіх кандидатів, окрім чинного директора Пошивайла.

Про це у себе на сторінці у ФБ написав один з кандидатів на посаду, відомий журналіст Артем Скоропадський.

“Для цього вдалися до низьких маніпуляцій, зокрема, засумнівалися, що моє посвідчення про українське  громадянство, що надав президент Зеленський, дійсно є громадянством”, – повідомив Скоропадський, який вже запропонував висловити недовіру такій комісії. 

АртемСкоропадський, зокрема, написав звернення Голові Інституту Національної Пам'яті Дробовичу та міністру культури та інформаційної політики Ткаченку в якому навів факти того, що конкурс сфальсифіковано.

Окрім випадку з громадянством Скоропадський зауважив дивну сліпуватість членів комісії, які чомусь вважають, що керівництво пресслужбою з 30 людей – "не є прикладом керівництва колективом" (Скоропадський очолював пресслужбу Правого сектору-ред).

"А також зазначили, що кандидати нібито не працював у сфері культури, в той час, як Скоропадський А. К.  8 років працював у газеті “Комерсант”, серед іншого, регулярно дописуючи у розділ культура, щодо культурних подій та беручи інтерв’ю з культурними діячами, серед іншого лідерами духовно-культурної думки", – йдеться у зверненні Артема Скоропадського.

Читайте також:
Політика
Правозахисники навели ще один довід, що справа “шита білими нитками”.
19.10.2021, 22:06
Світ
Партія олігарха Бідзіни Іванішвілі "Грузинська мрія", яка формує уряд, порушила чинне законодавство країни.
30.11.2020, 11:34
Політика
Коли всі ми, українці, гуртуємося заради власного виживання, саме тоді ворог задкує у страху і починає плести інтриги, щоби нас розсварити.
07:54
Політика
Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.
вчора, 20:45
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
вчора, 17:18
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
вчора, 10:10