Свідоцтво “експерта”, який зробив “експертизу” в рамках так званої справи Шеремета  є недійсним

ПОЛІТИКА
19.10.2021, 22:06
Свідоцтво “експерта”, який зробив “експертизу” в рамках так званої справи Шеремета  є недійсним
Фото: YouTube

Правозахисники навели ще один довід, що справа “шита білими нитками”.

Попри скандальне рішення ОАСК щодо скасування дисциплінарного покарання експерту КНДІСЕ Юрію Ірхіну, який зробив “портретно-психологічну експертизу” в рамках так званої “справи Шеремета”, його свідоцтво 112-Д є недійсним.

Про це повідомляє правозахисна ініціатива “Правотворець” у себе на сторінці у ФБ, посилаючись на інформацію адвоката Юлії Кузьменко Тараса Безпалого.

Правозахисники наголошують, що свідоцтво експерта анульовано рішенням Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України від 13 квітня 2021 р.

Підставою для анулювання є звільнення Ірхіна з КНДІСЕ.

Нагадаємо, що Юрій Ірхін є лише одним з фальсифікаторів справи Павла Шеремета, у вбивстві якого безпідставно звинувачуються військові та волонтери Яна Дугарь, Юлія Кузьменко й Андрій Антоненко.


 

Читайте також:
Політика
Ексжурналіст Артем Скоропадський вимагає заблокувати проведення конкурсу в режимі "мєждусобойчіка".
27.08.2021, 20:34
Світ
Партія олігарха Бідзіни Іванішвілі "Грузинська мрія", яка формує уряд, порушила чинне законодавство країни.
30.11.2020, 11:34
Політика
Коли всі ми, українці, гуртуємося заради власного виживання, саме тоді ворог задкує у страху і починає плести інтриги, щоби нас розсварити.
07:54
Політика
Доки у тилу громадяни займаються пошуком винних у "розмінуванні Чонгару", на передовій щогодини від ворожих обстрілів гинуть наші захисники.
вчора, 20:45
Політика
Замість плекання української культури, історії та традицій Зе-влада цементує малоросійську резервацію, де панують "трубадури імперії".
вчора, 17:18
Політика
НБУ видав кредит рефінансування банку президента московського ЦСКА. З березня банк отримав від НБУ понад мільярд гривень
вчора, 10:10